Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MTK Redmi Note 3 отключване
#26

Ако пробваш без интернет и без SIM карта да го старираш след фабрични настройки какво ще стане? Идеята е да не разбере, че вече има създаден акаунт за този ID номер. Просто ми дойде такава идея, нямам представа какво ще стане.
П.П. А "мултиром" и "миупро" са руски разновидности на рома.
Цитирай
Аксесоари
#27

трябва да стане без логване,преди този прозорец няма ли опция за по късно логване.

аз вече изобщо не се логвам защото постоянно праща смс за активиране и набъбва сметката
Цитирай
#28

ако често преинсталираш - има някакви смс-и, но не е нещо фатално.
Цитирай
#29

не е фатално на месец да се хвърлят 5лв на вятъра.и какво печеля като се логна от телефона?
Цитирай
#30

Мисля че без интернет от WiFi или мобилен от СИМ карта , няма да те допусне да работиш с телефона докато не провери дали не заключен към някой Mi акаунт. Поне при MIUI 8 - на всички версии които съм пробвал е било така. А за разликите между ромовете за които питаш , ако си добре с руски , прегледай прикачения файл.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#31

ЕВАЛА!!! Да споделя малко опит за ден два.Инсталирал съм какви ли не официални и неофициални ромове и при всички иска активация,ако предния собственик не е излязъл от профила си.Пробвах без сим карти , но отново по някакъв начин засича профила и не ме пуска докато не вържа или wifi или мобилен.Няма опция да се пропусни тази стъпка.Само ромовете които са с версия V7.0.11.0 до V7.2.5.0 не иска активация и може да се пропусне вписването ,което е просто перфектно.С версия V7.5.1.0 отново се включва защита и до там.Единственно ще пробвам последно и с V7.3.3.0 ей така от любопитство и ще споделя какво ще стане.С тези версии V7.0.11.0 до V7.2.5.0 дали е официален или неофициален няма да имате никакви проблеми с тях.Не засича по никакъв начин акаунти и тем подобни защити.В момента съм с Xiaomi.eu 7.1.6 Stable Multi by LoXaR и преминава защити без ядове , но задължително ще изпробвам още два три рома , за да видя разликите между тях.
Само да питам какви са разликите между самите версии ?
Цитирай
#32

аз съм с последния стабилен,не се логвам от доста флашвания насам.ако има значение че съм с откл буутлоудър не знам
Цитирай
#33

колкото по-ново, с толкова повече функции и по-нов security patch от google.

Ако си бил с по-ново и сложиш по-старо може да ти залипсва някоя функционалност
Цитирай
#34

(2017-01-09, 14:58:46)Wild bear написа:  аз съм с последния стабилен,не се логвам от доста флашвания насам.ако има значение че съм с откл буутлоудър не знам

То точно заради това не ти търси акаунт, защото не се логваш. Ако е активирано Find device трябва да се логнеш иначе както е написал колегата не става.
Цитирай
#35

Всичко до версия V7.2.5.0 не изисква логване и няма защити.Вече ползвам телефона без ядове поне засега .Доста се потрудих,но важното е че има резултат накрая.Благодаря на всички които се отзоваха и помогнаха Smile
Цитирай
#36

Продължавай да издирваш собственика - така ще можеш още по-пълноценно да си го ползваш
Цитирай
#37

Свързах се с този който ми го продаде,ама много ясно че ще е така - не знае за такава парола.Или го е намерил или го е купил така или по вероятно е краден.

Да се похваля.Някак си излъгах системата и направих моя акаунт титулярен за телефона и сега какъвто и ром да сложа нямам никакви ядове.Иска ми активация - слагам си паролата и бум и съм в системата.Благодаря още веднъж на всички Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)