Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V 10 или Huawei Mate 8
#1
Question 

Предстои ми покупка на телефон,спряла съм се на тези два модела:LG V 10; Huawei mate 8.Моля за мнения от хора,които реално са ползвали тези модели!? Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Mate 8 без дори да се замисля.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#3

+1 просто размерът има значение и макар че силно ме влече LG - то, аз бих взел Mate 8

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Имах около 6месеца lg v10 няма втора такава камера и стилна изработка според мен но ако ти се дава повече пари вземи Lg v20.
Цитирай
#5

Даже и 5 инча да е, пак Хуавей е по-доброто от Лг...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

(2017-01-10, 22:02:12)Victormihov написа:  Даже и 5 инча да е, пак Хуавей е по-доброто от Лг...

И защо си мислиш така?
Погледни колко часа не е рестартиран и въобще нито забива, нито лагва. Бих казал, че единственото слабо място му е батерията.
Да, не е стилен като Mate 8, че не е с метален гръб, но поне си го ползвам единствено с предпазно стъкло на екрана. Нито калъфи му слагам, нито пък ме е страх да го слагам където и да било. Иначе е малко тежичък, но си личи по време на снимане на по-дълги клипове. Но като гледам с Mate 8, разликата им е 7 гр.
Ако ще е Mate 8, поне да е версията с 64 GB 4 GB RAM. Че сега 3 може и да са достатъчни, но не се знае след година -две дали ще стигат.
[Изображение: 1CsGJ9C.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Off Topic @vargala как качваш снимките в такъв голям формат, че аз нещо немога Big Grin
+1 LG V10, Huawei Mate 8 почти никъде не се предлага в България, и по-добре си вземи Huawei Mate 9, ако ще е от Mate серията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Huawei Mate 8 го гледах в Техномаркет преди празниците.
Цитирай
#9

Vargala, нищо против феновете или марката- аз не съм хейтър и не говоря напразно без да съм видял.

Имах Лг г3, Лг г4 и големи мъки бяха с тия телефони, телефона буквално пареше през лятото при минимално използване (да , да и двата). Г4 на всички мой познати им изгоряха дъната и като цяло много проблеми с марката.
В10 имам само един опит с него на един колега, който в началото беше много доволен, но след година телефона просто спря да работи и не можеше да се оправи (според неговите думи, не съм го разпитвал подробно)


Всеки да си купува каквото ще, но аз от тази марка стоя далечSmile като цени са добри, но аз предпочитам Хуавей пред тях.

Всеки с преживяното си... на един работи 100 години една марка, на други същата марка я сменя 1000пъти...каквото преживееш -това разказваш и съветваш, място за спорове няма.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Явно го е бил поръчал от чужбина, защото телефона скоро ще направи една година от както се продава в България. Моя е на близо година и не е спрял да работи. Освен това за пръв път чувам на някой в България да му е умрял. В XDA има десетина човека някъде, на които може и да им е умрял от флашване на погрешен фърмуер, но казват, че ей така от нищото е умрял.
Както и да е, не казвам, че V10 в случая е по-добрия избор, просто казвам, че не е лош телефон и единственото слабо място е батерията.
Между другото, моя G3 е на 2 год. и 3 месеца и ядове с него съм нямал. Че грее, грее, но не ми е изгоряла ръката. Сина продалжава да го ползва вече от 1 год. и го стопява от игри.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

@vargala81 В темата за батерията на V10 твърдиш, че правиш над 6-7 часа SOT, а сега казваш, че батерията е слаба ? Или 7 часа са малко ? Big Grin
Цитирай
#12

@Nerdy, правих Big Grin От известно време не мога да правя повече от 5-5:30 часа на WIFI и около 3-4 часа на 4G. Потреблението ми се промени, много клипчета започнах да снимам. Особено от както падна снега, почти винаги си го слагам на стойката в колата и снимам. А и вече е на 1 год. почти, през което време се е зареждал абсолютно всяка вечер до сутринта, че и в повечето случаи съм го дозареждал по време на вечеря. Та и батерията може да е поослабнала. Освен това си включих и втория екран да работи винаги и не пестя от нищо.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

@vargala81 Ясно.Въпреки това пак е доста добре за толкова голям 2к екран и 3000мах батерия.
Цитирай
#14

Чета мнения,чета ревюта и си мисля,че ако ще взема LG v10 ще е белият,а ако е Huawei mate 8 ще е златния.Нооо се оказа,че нито единия нито другия се предлага в БГ дори и онлайн(поне аз не намерих).
Търсих и LG stylus 2 PLUS доста време-тц и него го няма.
Цитирай
#15

LG V10 мисла, че се предлага във Vivata, но ако търсиш конкретния цвят незнам, но черно го има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)