Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RedMi 4A въпрос
#1

Здравеите, имам ксиаоми реадми 2,наскоро suffer ми го оправи за което съм му много благодарен и тела много ми харесва но е с малък екран.Та искам да попитам, гледам в алито продават ксиаоми 4а заслужава ли си и дали е заключен .
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87708
Цитирай
#3

По добре 4 Pro
Или пък Note 3 Pro SD - доказал се отвсякъде, и гледай да е черен, че другите много гадно изглеждат...Лично мнение!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#4

Аз ще вметна само, че глобалния ром може да се инсталира върху измислените глобални (8.0.2.0 или 8.0.5.0) като първо се изтегли от сайта и после от приложението за ъпдейт се ибере. Няма български в този ром. Тоа беше за другата тема за глобалния за 4 про.

Каквото дойде
Цитирай
#5

(2017-01-13, 16:10:38)zootv написа:  Аз ще вметна само, че глобалния ром може да се инсталира върху измислените глобални (8.0.2.0 или 8.0.5.0)....
Кое е им измисленото на тях, ако са официални и глобални!?

 
Цитирай
#6

С по още една нула са.
Цитирай
#7

(2017-01-13, 17:26:31)NoMaD написа:  Кое е им измисленото на тях, ако са официални и глобални!?

Например имат български и още един куп други езици, които в официалния глобален ги няма. Повечето такива ромове са инсталирани от продавачите (магазините, които ги продават) и са заключени за автоматични ъпдейти. Не знам, може и да бъркам.

Каквото дойде
Цитирай
#8

@zootv, ако има такива, е къстъм rom и просто не е официален, ако за такъв става въпрос. Защото (8.0.2.0 или 8.0.5.0) не ми се виждат да са такива.

 
Цитирай
#9

Здравейте,
Моля да ме ориентирате и да ми помогнете отново да избера.
Спряла съм се на Redmi 4A за детето заради цената.
Обаче като се разрових от кого да го поръчам за 16G ROM попадам на два варианта:
 1. Chinese version - около 90$
Има OTA update, GPlay, BG меню на което не държа и е с адаптер за зарядното

 2. International version - около 115$
Отново има OTA update и GPlay, но няма BG меню. С оригинално ЕС зарядно. 
Поддържа повече честоти за 4G

Предвид разликата в цената, ще имаме ли някакви проблеми с обхват, 4G и т.н., ако взема по-евтиния вариант.
Може би пропускам някоя разлика между двата. Определено не ми се дават над 90$.

Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#10

Китайската версия е просто с гаражен ром. Ще трябва или да се ползва с него, или да се флашне глобал стейбъл и да се получи като европейската. Бг меню ще има като излезе тези дни miui 8.2 за него. Даже мисля че вече е наличен.

И най-добре е да се провери на willmyphonework.net дали има различни варианти на модела, с различни честоти.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#11

Проверила съм в този сайт и имаше китайска и малайзийска версия май. За всички оператори даваше, че поддържа 2,3 и 4G
Предполагах, че китайската версия е с РОМ на търговеца, но пък този ОТА ъпдейт?

А може ли да ми препоръчате нещо друго читаво за до 90 $ евентуално

Онзи ден ми пристигна едно Leagoo M5 за майка ми, 73$, но не съм очарована въобще. Въпреки че за тези пари и за майка е ОК.

Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#12

Няма друго толкова евтино. Можеш да ги разпиташ все пак какъв е рома. И ако може линк?
Заинтригуван съм от цената 90$
Цитирай
#13

Ето например:
Китайския РОМ - https://www.aliexpress.com/store/product...0.0.lrUbqq
Инт. РОМ - https://www.aliexpress.com/store/product...0.0.xJ1wQn

Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#14

според мен на скрийншота с български са се объркали.
пише и на двата че слагат 8.1, а там няма български.

Както и да е. По-евтиния ми се струва същия. Дори да го спрат на митницата ще платиш максимум 30лв ддс и 15.50 за пощенските такси.
Макар че тези ще го декларират още по-евтино.
Цитирай
#15

Ок, благодаря.
Писах на търговеца, да видим какво ще отговори.
Ще взема все пак по-евтиния. Не би трябвало да има проблем с нета.

Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#16

Китайчето ми отговори

"Hi dear
This phone comes with Global rom support OTA..this is to update the version up to date not change the firmware itself...please note this.
we can declare as you requested!!!"

Redmi Note 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)