Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся програма която изкл. екрана след прекъсване на захранванет?
#1
Rainbow 

Здравейте.
Трябва ми програма коят да изключва дисплея на телефона/таблета след като се спре ел. подаването.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо не разбирам въпроса - от къде да спреш ел. подаването - ако става въпрос от зарядното , то след определен период от време дисплея сам угасва.
Цитирай
#3

Ако махнеш батерията, също гасне... Хайде да формулираш по-точно въпроса.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

Идеята е когато се извади зарядното и се спре подаването на ток тая програма да гаси дисплея в стенд бай режим.
Устройството е таблет NEXUS 7-2013 ъпдейтнат до андроид 6.0
Монтиран е във таблото на колата съответно хардуерните бутони са недостъпни.
При завъртане на контакт се подава напрежение по кабела и устройството излизах от хибернация.
Понеже обаче устройството няма настройка която да държи екрана постоянно включен а най дългото време във което екранът може да свети без да изгасва е 40 мин което е прекалено малко за мен съм сложил програма която го държи нон стоп включен.


Изгасването на екрана във момента се постига със друга програма със двойно почукване върху точно определено от мен място на дисплея. /определеното от мен място всъщност е едно квадратче което след нагласата му става прозрачно но двоен клик задейства изключването/

Вече 2ри месец нямам проблем със включването и изключването му .... батерията стои нон стоп на 100% със денонощно активен wifi. Най много да падне на 98%.

Но искам да махна програмата за изключване с двоен клик защото много рядко но понякога се случва да пречи
Цитирай
#5

Колега хвърли едно око тука и виж дали това ще помогне ... https://play.google.com/store/apps/detai...werchecker
Цитирай
#6

Мисля че точно това ми трябва утре ще го тествам

edit:
Работи идеааално мерси колега
Цитирай
#7

(2017-01-12, 23:02:33)demon777 написа:  Мисля че точно това ми трябва утре ще го тествам

edit:
Работи идеааално  мерси  колега

А вместо да ползваш 15 програми ,защо просто не си активираш Опциите за разработчик и  от там опцията за да не се изключва дисплея при зареждане?

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#8

Колегата търсеше точно обратното (да се гаси, когато спре да се зарежда) и както виждам, е намерил каквото му трябва.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)