Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон
#1

Търся да закупя бюджетен телефон до 550лв. Ще се ползва за разговори предимно и трябва да има сравнително добра батерия и да не е слаб от към характеристики, но приоритет е батерията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Бюджетен до 550 лева?
Не е лош бюджета Wink
Да кажеш малко повече, приоритети, размер на дисплея, нов, втора ръка...
Камерата важна ли е, предната ли, задната ли, водоустойчив ли да е...

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Или изчакай новия Huawei P8Lite (2017) с подобрени характеристики и визия. До месец трябва да е по операторите. Без договор би трябвало да е около 500-550 лева.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

ами сега ще се прави покупката... камерата да е нормална няма чак големи прищявки. просто батерията трябва.да е добра минимум 3000-3500mah
Цитирай
#5

Предвид изискванията, препоръчвам Moto X Play. В момента може да се намери на цена около 500 лв, например в Технополис. Моделът е среден клас, но е с чист Андроид като всички телефони на Моторола и производителността би трябвало да е на много добро ниво. Батерията му е доста сериозна - 3630 mAh и това комбинирано с чист и добре оптимизиран Андрод гарантира добро време за работа на батерия. Моделът е с доста голям екран - 5.5 инча, което аз виждам като недостатък, но пък за други може да е предимство, зависи от личните предпочитания.
Цитирай
#6

+1 за Moto X PlaySmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

Redmi 4 Pro е твоя телефон.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#8

(2017-01-13, 11:48:32)gazara74 написа:  Redmi 4 Pro е твоя телефон.

Redmi 4 Prime и Pro e eдин и същ модел нали ? И откъде може да се закупи ?
Цитирай
#9

Здравей, колега. Избор има много и офертите са страхотни... Не знам кой телефон е твоят, но понеже четох, че искаш батерията да е мощна ще ти дам един съвет:
Lenovo телефоните, или повечето от тях, се славят с добри батерии, но никога не прави грешката да купуваш такъв телефон, без да си наясно с всичко свързано с него. Hardware, software, всички възможни дефекти... Попаднах на 2 много лоши бройки и в нета е пълно с оплаквания от други потребители за същия модел - Lenovo P70.
Asus ZenFone Max има 5000 mAh батерия, ако не се лъжа, но нямам идея как са телефоните им като качество на изработка, възможности и т.н.
Но мисля, че един Huawei P9 Lite, ще ти върши перфектна работа... Батерията му е 3000 mAh, много добра камера и производителност - мини версия флагман...
Само последно да допълня, че това с батерията е малко "размито". В смисъл, когато се купи телефон с голям капацитет на батерията, но в същото време има и енергийно-НЕефективен чипсет (за пример мога да дам повечето Mediatek, на P70, беше такъв) се случва така, че батерията всъщност изкарва толкова, колкото и на повечето устройства с "обикновени" батерии...
Трябва да ти кажа, че сега ползвам Nexus 5X, чиято батерия издържа колкото на Lenovo-то, че понякога и повече, обаче, забележи - на Lenovo-то капацитета е 4000 mAh, а на Nexus-a е 2700 mAh, но е с Qualcomm чипсет и много по-добър Android...
Не искам да ти се бъркам, но мисля, че по-добрият вариант е да си купиш един балансиран, добър телефон, вместо да залагаш само на батерия, тъй като, в този случай, ще трябва да направиш компромис с нещо друго, я софтуер, я камера или производителност...
Хайде, със здраве!
Пиши като вземеш играчката
Цитирай
#10

(2017-01-13, 17:15:07)xXxtremeboy написа:  Redmi 4 Prime и Pro e eдин и същ модел нали ? И откъде може да се закупи ?

да не забравиш че камеритв им са трагедия
Цитирай
#11

Lenovo P2 не знам дали ще влезне в бюджета,беше около 600 лв

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

За Нексуса 5Х също съм съгласен, но той вече почва да остарява... Модел от 2015г. , а и вече сме 2017.. Не съм имал Нексус, не знам колко години им поддържат ъпдейтите, но знам че първи получават, знае се че ще получи 7.1.1, но до кога.. Разбира се, ако погледнем, че купя телефон модел от 2016, ще получавам по-дълго ъпдейти, но вече навлизаме в дребни детайли. Влиза ми в бюджета, но като цяло за телефон, който гони вече година и половина ми се струва скъпичък. Не казвам че е лош телефон, наистина и той е доста добър избор, но все пак моделите от средата на 2016 започват да ги правят все по-оптимизирани с напредването на технологиите. Но да не навлизаме в детайли Big Grin Вие какво мислите ?
Цитирай
#13

Това с годините е малко относително. В момента iPhone 5S се предлага на цена 600-700 лв. по магазините, въпреки, че е анонсиран 2013 г. Наскоро подарихме на майка ми LG G4, моделът му е от Април 2015 и се случи много добре, че го взехме скоро, защото се оказа, че самият модел има един-два производствени дефекта, официално признати от LG, които впоследствие ги изчистиха... Така че, телефон, чийто модел е между 1-2 г. изобщо не е стар... Тук уловката е, че имаш база за сравнение. На всеки 6 месеца излиза як телефон, еми, всички сме прецакани Smile
То и с автомобилите и PC-тата е така. Купиш си нов, и след половин година - по-хубав, по-мощен... Smile
В тази връзка се сещам за една невероятна пародия от "Onion movie".
За онези, които искат да се посмеят:

https://vimeo.com/3653208
Цитирай
#14

Хахахахах,това беше добро !! Big Grin Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#15

(2017-01-13, 23:11:36)xXxtremeboy написа:  За Нексуса 5Х също съм съгласен, но той вече почва да остарява... Модел от 2015г. , а и вече сме 2017.. Не съм имал Нексус, не знам колко години им поддържат ъпдейтите, но знам че първи получават, знае се че ще получи 7.1.1, но до кога.. Разбира се, ако погледнем, че купя телефон модел от 2016, ще получавам по-дълго ъпдейти, но вече навлизаме в дребни детайли. Влиза ми в бюджета, но като цяло за телефон, който гони вече година и половина ми се струва скъпичък. Не казвам че е лош телефон, наистина и той е доста добър избор, но все пак моделите от средата на 2016 започват да ги правят все по-оптимизирани с напредването на технологиите. Но да не навлизаме в детайли Big Grin Вие какво мислите ?

Колега не само се знае, но вече и има 7.1.1. ... Да стар модел е и до кога ще го ъпдейтват е божа работа. Ако държиш на ъпдейтите грабвай един пиксел и си свиркай ... ама се сещаш, че увеличаваш бюджета х3 ... За 550лв таван на бюджета не става последен модел с всички екстри... За тези пари ти е мисля най читавата оферта от към ъпдейти ...
Цитирай
#16

В няколко сайта четох, че Nexus 5X, на LG и Nexus 6P, на Huawei, ще получат даже и ъпгрейд до следващия Андроид, който ще започва с буквата "О", а спекулациите са, че цялото име, най-вероятно, ще е "Oreo".
Цитирай
#17

Какво ще кажете за този Honor 8 от амазон влиза ми в бюджета

https://www.amazon.com/Huawei-Honor-Unlo...8+unlocked
Цитирай
#18

Накратко-модела си заслужава.Но го вземи от български търговец ,за да ползваш гаранционно обслужване тук ако се наложи.
Цитирай
#19

(2017-01-14, 17:30:08)droid_sense написа:  Накратко-модела си заслужава.Но го вземи от български търговец ,за да ползваш гаранционно обслужване тук ако се наложи.

Ами аз не намерих друго.. а и гледам това беше възможно най-евтиния вариант. Ако ти успееш да намериш ще съм ти благодарен!
Цитирай
#20

Е кое му е евтиното?!
328.11$ х 1.84лв = 603.72 / +20%ДДС = 724.50

В Технплс е 779, с 2 години гаранция. Е, ти за 50 лв икономия ли ще направиш?
Цитирай
#21

Е,да,излиза извън посочената сума.Търси друг апарат тогава.
Цитирай
#22

Виж този: http://store-bg.net/samsung-galaxy-a5-a5...16832.html
Цитирай
#23

(2017-01-14, 18:41:26)MUFC написа:  Е кое му е евтиното?!
328.11$ х 1.84лв = 603.72 / +20%ДДС = 724.50

В Технплс е 779, с 2 години гаранция. Е, ти за 50 лв икономия ли ще направиш?

Какви ДДС слагаш онлайн като всичко си е в цената там и фиксинга на долара е 1.76, така че не ме бърка гаранцията и 580лв за този модел си е много добре!

А този боклук А5 никога не бих го взел както и всички серии от J и А на Самсунг.
Цитирай
#24

Взимай honor, не се занимай със ниските класове на Самсунг.
Ако ще е А серия само 2016...
Аз за тези пари бих си взел p9 liteSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#25

Honor 7, тук:
http://vega2002.com/c/huawei-8/honor-7-grey-456

P9 Lite, тук:
http://vega2002.com/c/huawei-8/huawei-p9-lite-black-406

Цените не са им лоши. Купувал съм 4 устройства от тях и с нито един не съм имал проблеми. Всеки продукт е имал гаранция и от познати знам, че сервизните услуги са им добри, но едва ли ще ти се наложи да ги ползваш...
Разгледай и другите им предложения, можеш да попаднеш на твояSmile
Nexus 5X, 32 GB, го взех преди 2 месеца от тях за 599 лв. а в момента на много места го предлагат за по 650-800 лв. Смятай Smile
А, мнението ми за Samsung моделите е, че са посредствени телефони, освен флагманите им, разбира се, там има какво да се видиSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)