Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)
#1

Нова, подобрена версия на модела с визия близка до Honor 8.
http://www.mobilebulgaria.com/news/39417...B0-p9-lite

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#2

Изглежда добре
Цитирай
#3

Vivacom ще предлага модела. Smile
           
http://www.mobilebulgaria.com/news/39613...nor-8-lite

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Да и ще се води Huawei Honor 8 Lite 2017, за нашия пазар.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Телефона ще се продава под различни търговски имена в различните региони (P9 Lite 2017, Nova Lite, Honot 8 Lite), но официално е представен като Huawei P8 Lite (2017).
http://www.gsmarena.com/huawei_p8_lite_(2017)-8516.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

Телефона изглежда много добре,интересно е на каква цена ще го пуснат в България?

Sent from my Passport using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#7

479 лв с Виваклуб.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#8

Здравейте!  Реших и аз да си закупя смартфон някой по-евтин модел и реших първо да науча нещо за този модел: https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...35242.html. Вие сте притежатели на подобен телефон и Вашето мнение е много важно. 
    Блгодаря!
Цитирай
#9

(2017-02-12, 23:12:09)person написа:  Здравейте!  Реших и аз да си закупя смартфон някой по-евтин модел и реших първо да науча нещо за този модел: https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...35242.html. Вие сте притежатели на подобен телефон и Вашето мнение е много важно. 
    Блгодаря!

Като цяло този процесор Kirin 655 е изключително енергоспестяващ. Може би втория най-енергоспестяващ след Snapdragon 625. Този модел е по-компактно копие на Honor 6X, а отзивите от живота на батерията на 6Х са доста положителни. Според мен стига цената да не е прекалено висока, Huawei P8 Lite (2017) ще бъде перфектния телефон от средния клас. А и често казано, телефончето е много красиво. Единствения минус на модела е, че няма никакво покритие на дисплея и ако няма някакъв скрийн протектор направо става мазало.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#10

Днес го видях в онлайн магазин на цена: 465 лв. Все повече ме превлича като модел...Ще изчакам още малко.....
Цитирай
#11

Цитат: Единствения минус на модела е, че няма никакво покритие на дисплея и ако няма някакъв скрийн протектор направо става мазало.
Моят е с фабричния протектор на дисплея и за година и три месеца няма и една драскотина. 
Защитил съм го само с гръб.

Huawei P8 Lite 6.0/B638
Цитирай
#12

(2017-02-13, 14:14:57)person написа:  Днес го видях в онлайн магазин на цена: 465 лв. Все повече ме превлича като модел...Ще изчакам още малко.....

Няма да сгрешиш, ако го купиш. Въпросът е какво ти трябва и колко пари можеш да дадеш Smile
Цитирай
#13

'HERUS'  цената му расте, значи се търси много.
П.П. - Не, просто казвам, цената вече се върти около 500 лв. пак е добре. Ще се купува...няма смисъл повече да чакам....
Цитирай
#14

(2017-02-15, 21:09:15)person написа:  'HERUS'  цената му расте, значи се търси много.

Това защо е към мен?
Цитирай
#15

Пиша в тази тема защото четох, че Honor 8 Lite 2017 ,P8 Lite 2017 и P9 Lite 2017 са един и същ телефон .
От няколко дни съм с Honor 8 Lite 2017 . Първите ми впечатления са ,че е чудесен телефон. Много красив , издържлива батерия , Андроид 7 , EMUI 5 и имам чувството ,че фабрично е със закалено стъкло , но не съм сигурен за това. Първите 2-3 дни го ползвах без калъф и протектор . Държах го из джобовете заедно със запалки,стотинки и др, глупости и няма никакви следи от тях по екрана. Сега вече е с калъфче. 
Настройките му са далеч повече от колкото при Андроид 6. Има си и фабрична антивирусна програма. Общо взето в новия Андроид 7 са включени всички допълнителни приложения ,които досега теглех от Гугъл Плей. 
Батерията пада с около 20 % на ден при цялото ми ръчкане на телефона. Постоянно е в ръцете ми за дооформяне на външния вид по моя вкус. 
С две СИМ карти е . Позвам и двете и по този начин си увеличих двойно интернета. И двете са с по 5 гб и сега имам 10 гб интернет с висока скорост. Превключването става лесно и бързо. Не съм разглеждал фабричната програма за контакти и набиране, защото отдавна ползвам само True Phone , има възможност за автоматично разпознаване на номерата и набиране от съответната карта , може и да запамети моя избор с коя карта кой номер да набира ,а може и всеки път да те пита коя да използваш. 
Ако някой има въпроси за този прекрасен телефон - да пита. Ето и скрийншотчета на моя телефон. 

                           
[-] 1 потребител изказва благодарност на batekrasi за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай
#16

Някой с мнение вече за този телефон? Че тези дни смятам да преподписвам на брателата договора и с 2XL в Мтел излиза на 270лв. Направо ме сърбят ръцете да го оборудвам точно с него.
Цитирай
#17

(2017-02-19, 20:41:06)tzvetann написа:  Някой с мнение вече за този телефон? Че тези дни смятам да преподписвам на брателата договора и с 2XL в Мтел излиза на 270лв. Направо ме сърбят ръцете да го оборудвам точно с него.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88762 Не вярвам да ти откаже на въпросите.
Цитирай
#18

Уникален телефон. Освен него имам P8 Lite и Nexus 4 /заминават в Продавалник / , жената има P9 Lite , а двете щерки имат Samsung Galaxy S7 и Iphone 7 . Не бих го заменил за никой от тях. Имайте и в предвид, че струва 5 пъти по-малко от тях . 
От днес е и с черна тема и не спирам да го ръчкам и да му се кефя . Днес си играя с него от 9 сутринта, та чак до сега. Батерията падна от 80 /аз винаги я зареждам до около 80 -85 % / , до 38 %.
Ето скрийншотчета на част от екраните. Отдавна си правя иконите на всеки екран с различен цват, защото по този начин намирам бързо това ,което ми трябва. Комуникациите са ми в синьо, интернета в червено, медийните в бяло . Тапета и иконите са си мое дело. Не са от темата. Правя си ги една по една. Става бързо. За около 10 минути съм му променил външния вид тотално. 
Питайте за всичко. 


               
Цитирай
#19

Телефонът поддържа ли OTG?

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#20

А по-добре ли снима от P9 Lite или същата работа?  Благодаря!
Цитирай
#21

За OTG не пише нищо нито в настройките, нито в книжката. А за съжаление нямам такъв кабел, за да закача флашка и да видя дали я чете. 

Правя едни и същи снимки с П9 Лайт и с Хонора. Лично аз не виждам никаква разлика в снимките. Разлика има само ако ползвам приложението Камеринго. С него снимките осезаемо са по-добри. 

Между другото току що открих че имам оригинален пластмасов гръб за телефона. Сложили са го при книжката с упътване, а аз досега ня бях я отварял :Smile  спестиха ми десетина лева Smile))
Цитирай
#22

Има ли модел от този телефон само с една SIM карта ?
Цитирай
#23

вместо втората СИМ може да сложиш карта-памет , така че според мен е излишно да търсиш едносимов модел .
Цитирай
#24

Благодаря! 'batekrasi' това е добра идея.
Цитирай
#25

В София къде мога да си намеря протектор за Huawei P8 Lite (2017)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)