Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с андроид телефоните
#1

Здравейте, днес забелязах, че при отключване на телефона започва да дърпа нещо от интернет на пълна скорост. Помислих си, че има нов ъпдейт за телефона (П9 Лайт), но проверих и нищо нямаше. Чаках сигурно над половин час уж да се издърпа това което се дърпа, но продължаваше да се тегли. Помислих, че телефона се е бъгнал нещо и на края му теглих едни фабрични и веднага след това, тегленето продължаваше. Направих няколко пъти ресет и същата работа. Рестартирах рутера и тегленето спря. Викам си как се преебах, рутера се е бъгнал, а аз върнах фабричните. След малко пак започна същата работа да се тегли нещо. Върнах фабричните и на рутера и същата работа. Тогава реших да проверя и на майка ми телефона и какво да видя същата работа, пак се опитва да тегли нещо. Разликата е, че при мобилни данни нейния телефон продължава да тегли, а моя спира при мобилни данни. Вече започвам да си мисля, че проблема не е от мен, а от Гугъл. Вие имате ли днес някакви подобни оплаквания ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключи си актуализациите.
Цитирай
#3

На моя телефон не мога да ги изключа, а майка ми е с къстъм ром с Леново. Проблема се реши от само себе си, само дето си върнах фабричните и цял ден настройвам.... Ако някой е изпитал подобен проблем може да пише.
Цитирай
#4
Exclamation 

Нещо ни будалкаш май! Теглило се нещо само! Когато има актуализация се появява иконка на малко телефонче  горе на дисплеят, при кликването върху нея си пише какво е ,актуализация ли е (ъпгрейд),ъпдейт и.т.н Huh
Цитирай
#5

Да ама не беше актуализация, а общо взето нищо не се запаметява на телефона, а рутера ще се пръсне да дава нет. И аз не можах да разбера какво се случва. Ако не го бях видял и на майка ми на телефона, дори при 4г нямаше да повярвам и щях да си помисля, че проблема е в моето устройство. Ако пак се случи ще направя клип този път.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

От сутринта същата история. На майка ми телефона и там като при мен. Започвам да си мисля, че рутера се е прецакал нещо, друго обяснение нямам.

Update: Проблема идва от на майка ми телефона и бъгва цялата мрежа. Даже и лаптопа започва да се държи като телефоните. Проблема е от System (mdnsd). Какво точно е това не знам.

https://vimeo.com/199435281

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)