Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Визуален мод на framework-res.apk
#51

Без R

I C S
1914
Цитирай
Аксесоари
#52

а за wi-fi сигнала кой икони са с fully накрая или без и също да попитам за иконите на мрежата и те имат fully и без кое е точно

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#53

В архива има зелени икони които съм дръпнал от нета и червени които направих с фотошопа, ако ще ги слагате на оптимус п500 намерете файла в телефона в system/framework/lge-res и го прехвърлете на компа, отворете с winrar lge-res/res/drawable - сега отворете една от двете папки в зависимост от цвета на иконите които искате, маркирайте всички икони и с влачене ги пуснете в архива drawable койо сте отворили преди това, затворете и върнете файла в телефона и заменете оригиналния файл - рестарт на телефона. Иконите стават за всеки тел но предполагам че в зависимост от тела и рома може да се намират на друго място и под различни имена.

[Изображение: 3789110K.png]

[Изображение: 3789118O.png]

Иконите

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#54

nasttii написа:а за wi-fi сигнала кой икони са с fully накрая или без и също да попитам за иконите на мрежата и те имат fully и без кое е точно
кажете кое точно е

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#55

За Galaxy S2 не знам с точност, чакай отговор от някой със същия модел.

P.S. Мисля, че без fully. Пробвай ще разбереш Smile
Цитирай
#56

Аз лично точно за да си направя интерфейса на телефона седнах и научих PhotoShop Big Grin Обаче си смених РОМ-а и сега нямам нужда, работих по Ginger Yoshi за HTC Magic и го направих като HTC Sense UI целия статусбар, и всичко се получи много добре. Ако някой е заинтересован от работата ми може да ми пише съобщение да му пратя готовите фаилове.

HTC Desire 500 1 SIM
Цитирай
#57

.....

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#58

svetulka02 написа:А някой знае ли как мога да подменя APK файлове в ром.zip, пробвах с winrar но не стана - даде грешка при слагането. С какво да отворя .zip файла и после да го събера.
ами с всеки архиватор.бях чувал за грешка при де-архивирането,но това твоето е доста странно

GLav 4.0
Цитирай
#59

profesor-glavcho написа:
svetulka02 написа:А някой знае ли как мога да подменя APK файлове в ром.zip, пробвах с winrar но не стана - даде грешка при слагането. С какво да отворя .zip файла и после да го събера.
ами с всеки архиватор.бях чувал за грешка при де-архивирането,но това твоето е доста странно

Нещо не си ме разбрал, отварям даден ром - да речем lol v1.4.2, подменям някое apk, затварям си архива и като тръгна да го слагам през рекавъри дава грешка.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#60

Трябва да преподпишеш .zip
Пробвай с това: Update zip Creator Release
Цитирай
#61

.....

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#62

Извади си от тук:
Цитирай
#63

.....

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#64

Нда ... аз без да разбирам пипам и взе че ми умря андроидчето .. Някакви идеи как да го върнем обратно към живота? Черен екран и толкова след логото на LG не ще да върви ?

Huawei Mate 20 PRO LYA-L29 Twilight EMUI 9.0.0.153
Mini M8S II 4K
Amlogic S905X Android 6.0.1 Marshmallow
Цитирай
#65

Ако си направил бекъп - връщай него, ако не - флашни си рома наново.
Цитирай
#66

Здравейте! Пробвах да променя файла framework-res.apk и, когато го копирах в папката framework, дори не можах да стигна до това да му променя properties - телефонът веднага се рестартира ( с Motorola Milestone съм). Сега не може да ми зареди нищо след логото на Motorola. Пробвах factory reset от Recovery менюто - успява, след което давам рестарт на телефона и пак същото - не иска да зареди. Как мога да го оправя?
Цитирай
#67

http://dl.dropbox.com/u/28149756/all.zip

Разни икони за модване на SystemUI.apk, Contacts.apk, DialerTabActivity.apk, TouchWiz30Launcher.apk и framework.apk

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#68

Здравейте, имам едно питане: Възможно ли е да се замени целия статус бар, като се вземе от един Ром и да се сложи на друг Ром?..........И как става, ако е възможно?
Поздрави
Цитирай
#69

.....

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#70

В момента съм със този Ром, http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1279927
От тази тема....... http://forum.xda-developers.com/showpost...tcount=662
искам да взема статус бара и да го заменя
Цитирай
#71

atila написа:В момента съм със този Ром, http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1279927
От тази тема....... http://forum.xda-developers.com/showpost...tcount=662
искам да взема статус бара и да го заменя

Не мисля че ще стане, ще трябва да отваряш .apk файловете и да ги подменяш ръчно. Незнам точно как е при Самсунг но при ЛГ-то това което искаш да смениш трябва не само .apk файловете да се преправят ръчно а и някои .jar файлове.
Но нищо не ти пречи да пробваш, ако знаеш това което ти трябва в кои файлове е си ги отдели някъде и заменяй, ако има проблем с рековъри си върни оригиналните файлове.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#72

svetulka02 написа:
e34v8 написа:http://dl.dropbox.com/u/28149756/all.zip

Разни икони за модване на SystemUI.apk, Contacts.apk, DialerTabActivity.apk, TouchWiz30Launcher.apk и framework.apk

Незнам защо, но ако пипна Contacts.apk и после не мога да набирам, с други системни няма проблеми.

Ами аз оня ден за пръв път се заиграх със системните апк-та и смених иконата на телефона долу в док бара. Смених я точно в Contacts.apk, DialerTabActivity.apk(на двете места сложих една и съща естествено) и си се промени. Не знам ако бутна нещо повече дали ще има проблеми, не съм си играл.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#73

Здрасти , да питам дали има някъде дали има готови модове за htc wildfire с сенсе 2.2.1 , освен тези които са в xda , понеже не успявам да си направя сам и ми се иска да си сменя иконките на батерията и зеленият цвят Smile
Цитирай
#74

За да съм сигурен имам един noob въпрос:
Проблем ли е ако изпробвам този метод на смяна на изгледа на статус бара, иконите и тнт. при условие че телефона ми е СГС+ с 2.3.4 и има само руут (не знам какво точно е деодекс, но със сигурност моят не е деодекснат). Big Grin

< Samsung Galaxy i9001 S Plus + Android 2.3.4 XXKP4 >
Цитирай
#75

profesor-glavcho написа:според мен е най-добре да не ръчкате из апк-тата Crazy

Ръчкайти, ръчкайти! Ни го слушайти :rofl:

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)