Анкета: Ъпгрейд ли е за вас "индийския" Note 4? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да. Бих сменил Redmi Note
10.64%
5
10.64%
Да. Бих сменил Redmi Note 2
19.15%
9
19.15%
Да. Бих сменил Redmi note 3 MTK
12.77%
6
12.77%
Да. Бих сменил Redmi note 3 pro/SE
6.38%
3
6.38%
Да. Бих сменил Redmi note 4 MTK
10.64%
5
10.64%
Да. Ползвам Redmi (1,2,3,4) и искам по-голям екран
8.51%
4
8.51%
НЕ!
31.91%
15
31.91%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Redmi Note 4 - Power Has A New Look (19.01.2017)

Дойде време да сменя старият Redmi Note 2 Pro. Насочил съм се към вариант със Snapdragon 625, 4GB RAM и 64 GB ROM, черен. Тук идва и объркването ми, в различни магазини фигурира под различни наименования, попадам на Remi Note 4x и Redmi Note 4 Pro. След ровене и четене правилно ли съм разбрал, че телефонът с търсените от мен характеристики е един и се казва Redmi Note 4x ?
Аксесоари

2 са и специално в тази комбинация ще ти е доста трудно да го намериш.
X версията има по-малко поддържани честоти

Глобалния се води само Note 4 (Абстрахирай се от МТК версията от миналия август)
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=8580

В крайна сметка поръчах Redmi Note 4 Helio x20 версията от Goldway с DHL Express. Дано не се разправям с митници.

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T

сега няма да имаш Нуга. А за голдуей - трябваше да го питаш първо дали има или няма. Лошото е че ако се откажеш от поръчката ще си чакаш парите 14 дни

Мерси за разяснението, да комбинацията е трудна за намиране в момента, прерових по-известните магазини в мрежата и няма. Намерих го olx-a, но малко ме притеснява " Всички телефони са чисто нови, отваряни само за преглед и тест...". Вероятно ще се пробвам с olx-а, че капацитивните бутони на Redmi Note 2-ката почнаха да се изключват и включват, когато си поискат.

Около 400 вървяха последно черен 4/64, Поне моя за толкова го продадох миналия месец

И аз поръчах оня ден глобална версия 3/32 памет. Обещаха да пишат както винаги съм процедирал "дигитална рамка" до 15-20 долара. Няколко асуса ми бяха дошли от друг търговец и митница не съм стигал. За първи път купувам от Fantacy, надявам се всичко да е наред. Уж обещаха да пишат каквото съм ги помолил, но си оставиха вратичка ако има ддс...
Dear friend
Thanks for your message
we have declared digital frame 12$ for you, but if you are charged Customs Duty then you need to pay for it, please understand.
Any questions, feel free to contact us.
Have a nice day
JING.
Ще пиша като дойде. Smile

Още не мога да разбера защо си губи настройките? Не съм ъпдейтвал, но няколко дни изчезват девелопер опциите и трябва пак на тапна върху миуи версията. В месинджър пък всеки ден си губи настройките за чат хедс и трябва наново да ги правя. Някой с такъв проблем или решение?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

Да не си му задал да чисти перодично кеш?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

(2017-07-12, 10:48:24)emski_vas написа:  Да не си му задал да чисти перодично кеш?
Това как да го проверя?

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

locke on

(2017-07-09, 14:59:47)suffer написа:  сега няма да имаш Нуга. А за голдуей - трябваше да го питаш първо дали има или няма. Лошото е че ако се откажеш от поръчката ще си чакаш парите 14 дни

Хаха прав си, трябваше да го питам дали има ... Нямат черен, дали не съм искал златен .... писаха ми 20 дена да съм изчакал и може би щяло да има черен. Разбрахме се че няма да чакам толкова време и cancel на поръчката, взех си парите чрез банката почти веднага.

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T

Тези които са с глобалната версия Note 4 с какъв камера сензор са, Сони или Самсунг? Чакам моя и ще е малко тъпичко да получа телефон анонсиран като такъв с камера от Сони, а всъщност е на Самсунг... Не че ми е жизнено важно за резервен телефон, но все пак...

Tapatalk

Задния е Сони, а предния е Самсунг

Да уж е така, но всъщност много хора които са с глобалната версия са с два сензора на Самсунг...

Tapatalk

Вече не съм притежател, не мога да гарантирам, че трябва да е така. Сравнете датите на производство

Да, като дойде ще пиша с каква камера е. Другите може и те да споделят.

Tapatalk

Споделяйте номер на продукта и дата на производство

И двете ли са самсунг? [Изображение: 5641a984167eb730c385f23b60d7cbbf.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

Да.

Tapatalk

Сони е с IMX префикс

Как да проверя и аз моя?

П. П.: Ето и моя Note 4 4/64


Прикачени файлове Миниатюри
   

*#*#6484#*#* - check version info


Прикачени файлове Миниатюри
   

Само при мен ли самсунг камерата е ужасна?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

Чета, че софтуер от xiaomi за камерата не бил читав. Иначе сензора не бил лош. Но от сравненията Сони ми харесва повече...

Tapatalk

И моят Ноут 4 Глобъл е с 2 сензора на Самсунг.

@eksoldier, радвам се, че ще ме последваш в Xiaomi отбора. Добър избор на телефон и със сигурност няма да съжаляваш.
Е, когато си имал LG G4 камерата на всеки следващ телефон ще ти се струва по-лоша, но аз съм доволен и предоволен от тази на Ноута, въпреки че е с 2 Цунгцванг сензора. Има режим за ръчни настройки подобно на Г4, та ако ти се занимава може там да задълбаваш, но да не забравяме, че това е все пак телефон, а не фотокамера ;-) За мен е важно, че батерията е в пъти по-добра от тази на Г4-ката, няма никакво греене, чудесен дисплей (не ми липсва супер дупер амоледа на ЛГ-то), дори 3ГБ оперативната е предостатъчна и винаги има свободна поне 1 ГБ. Перфектен телефон за малко пари.
Понеже знам, че като мен държиш на хубави аксесоари, ще ти препоръчам 2 кейса, които най-много ми допаднаха от тези, които поръчвах и пробвах:
http://www.ebay.com/itm/Cafele-For-Xiaom...1438.l2649
и
https://ru.aliexpress.com/item/MSVII-Bra...33781.html

Успех!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)