Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет втора употреба 150-200
#1

Здравейте,
Досега не съм имал а и май нямам нужда, но ми се иска да си взема таблет.
Колкото да цъкам нещо на по-голям екран. Освен сайтове, boom beach, една
автодиагностика май май друго не ми трябва :-)

Кое устройство най-много си струва за парите на този етап на пазара ?
Все още ли Asus Google Nexus 7 е най-доброто предложение за парите си ?
Мнение за Amazon Fire HD 8, Vodafone Tab Prime 7 или нещо друго или са по-слаби ?

Предпочитам да е масов модел и ми се иска да го рутна.

Ако пък има ново устройство до 250-300 лв. също бих се замислил.

Благодаря предварително !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#3

Преди няколко месеца взех нексус 7 2013(2013 е с full hd display, 2гб рам) и съм много доволен, работи добре, батерията издържа прилично много, има стерео говорители, според мен си заслужава.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#4

С това сме вкъщи, и то на късмет баш 200 лева Smile
http://www.emag.bg/tablet-zte-procesor-m...D5L72MBBM/

Също това не е зле
http://www.emag.bg/tablet-lenovo-tab-2-a...D5KBZMBBM/

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

ее стига де,какви антики му предлагате на човека.
Цитирай
#6

+1 за Nexus 7 2013,за тия пари е най-добрия

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

Nexus гледам, че има поддръжка за андроид 6, така както има фенове ще има и за 7.
Според мен лесно се рутва, тъй като е харесван и масов модел.
Отделно гледам, че е с Qualcomm процесор а не с MediaTek, които не са ли кекави като цяло ?

За какво ще ме посъветвате да гледам при покупката му, някакъв тест на батерия мога ли да направя ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#8

то и лг v500 има андроид 7.1.1 ако става дума,поне е с по хубав чип и 2гб рам
Цитирай
#9

(2017-01-16, 20:09:23)nikolae написа:  Здравейте,
Досега не съм имал а и май нямам нужда, но ми се иска да си взема таблет.
Колкото да цъкам нещо на по-голям екран. Освен сайтове, boom beach, една
автодиагностика май май друго не ми трябва :-)

Кое устройство най-много си струва за парите на този етап на пазара ?
Все още ли Asus Google Nexus 7 е най-доброто предложение за парите си ?
Мнение за Amazon Fire HD 8, Vodafone Tab Prime 7 или нещо друго или са по-слаби ?

Предпочитам да е масов модел и ми се иска да го рутна.

Ако пък има ново устройство до 250-300 лв. също бих се замислил.

Благодаря предварително !

За тези нужди и пари що не погледнеш това? http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_286366.html
Цитирай
#10

С този gearbest не знам. Ако чукнат ддс и митница ще станат много парички.
Колега си беше поръчал такъв, ще го разцъкам как е, но май ако намеря Nexus 7 2013
в хубаво състояние за 150лв. бих го взел.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#11

Техника с ДДС не се облага, мито - евентуално може, но само ако бъде спряна пратката за проверка.

 
Цитирай
#12

@NoMaD на обратно бре... мито няма до 150 евро, но пък има ДДС над 15 евро ... Един греши от нас ...
@nikolae има го и в други сайтове, търговци и т.н. ... Давам го като вариант, понеже Х98 работи доволно добре и с 2те ОС ...
Цитирай
#13

Да, грешката е вярна - мито няма, само ддс може би, ако няма късмет с митницата.

 
Цитирай
#14

Тъй като не мога да намеря Нексус 7 2013 вече един месец, друг як таблет около 150-200лв ?
Не ми се поръчва от gerabest, последния път за 40$ ме пратиха на митница. Пари, разправия, време.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#15

@nikolae, в Продавалника не се ли предлагат вече?

 
Цитирай
#16

Например този: https://www.olx.bg/ad/asus-nexus-7-2013-...6vQVw.html

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
#17

Имаше един, но изглеждаше зле, много бой беше видял. Ще пробвам този как е.
Тази следа на дисплея на живо кой знае какво е.

Все пак ако за 150-200лв. има алтернатива или се сещате за нещо друго, споделете.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#18

е споделяме ама ти непременно искаш да се набуташ с антики,пък за по стари ме се сещам
Цитирай
#19

Т.е. освен LG и Teclast друго за тези пари не си струва ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)