Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прозрачно кръгло петънце при заснемане
#1

Здравейте,
За съжаление след смяна на задната камера на телефона преди около месец, днес забелязвам малко, кръгло и прозрачно на цвят в единия край на дисплея петно при снимане. Някой от вас има ли представа горе-долу какви са цените на сервизите за почистване на сензора? И, ако бъде оставен на сервиз, за да не го изпращам и с това да  загубя време с гаранционните условия на оторизирания такъв, дали ще продължавам все пак да имам право на гаранция?

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се знае дали ще стане с почистване
...А ако стане, но във външния сервиз не ползват същите лепенки като заводските и се наложи да ползваш гаранцията ще се усетят
Цитирай
#3

(2017-01-22, 14:25:24)Sev написа:  Не се знае дали ще стане с почистване
...А ако стане, но във външния сервиз не ползват същите лепенки като заводските и се наложи да ползваш гаранцията ще се усетят

Разбира се, техниците ще кажат най-добре от какво е, но съм почти сигурен, че това е прах. Предполагам, че като са сменяли камерата, въпросната прахова частица е попаднала там. Вероятно е добре просто да им се обадя по телефона и да ги помоля да ми да приведат в изправност камерата на телефона преди първи, когато имам полет. Първият път така или иначе го получих в рамките на седмица и явно нямат навик да задържат апарати по-дълго време, ала знае ли човек...

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай
#4

На мен ми смениха дисплея за два дни в Булграм...
Цитирай
#5

(2017-01-22, 16:48:50)Sev написа:  На мен ми смениха дисплея за два дни в Булграм...

Супер! И аз съм се убедил, че работят бързо. 
Има надежда. :-)

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)