Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Собственоръчна подмяна на капсолована батерия Xperia E4g.
#1

Здравейте колеги, батерията на телефона ми е за смяна държи 10 минути от 100 процента пада на 0 и изгасва. Телефона ми е все още в гаранция, но нямам време да ги чакам един месец(такъв срок ми дадоха) и реших да си поръчам батерията и сам да си я смена посредством клипчета от Ютуб. Пиша тази тема ако има някой опит в подмяната на такива батерии за някои съвети и чалъми да не объркам или счупя нещо за първи ще ми е малко съм колебливSmile Благодаря предварително на отзовалите се.

Изпратено от моят SM-T210 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

@keyta123, за по-сигурно мой съвет - сервиз.

 
Цитирай
#3

Да, разбира се най-добре в сервиз, но постоянно пътувам по пътищата и намам време ги чакам.

https://youtu.be/KHQelgwIyJg

С това клипче мисля да сменям батерията за 3 минути работа е поне на клипа иглежда и лесно, но не съм сигурен.

Изпратено от моят SM-T210 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Като ти доиде батерията закарай телефона и новата батерия в някой шано сервизче където са съгласни да я сменят на момента щом е за 3 минути равота никойа няма да избяга от 10тина лв. Ако се опиташ сам да я сменяш при положение, че нямаш опит има рискове.
Цитирай
#5

(2017-01-23, 10:49:36)keyta123 написа:  Да, разбира се най-добре в сервиз, но постоянно пътувам по пътищата и намам време ги чакам.
Да, по-добре сам и после пусни тук и клип за смяна на батерията.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)