Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G3 Проблем рестартиране,изкл..
#1

Преди време бях пуснал тема със следното съдържание:
"Здравейте,Г3 почна да прави много големи мизерийки..Когато батерията е малко почва да се рестартира много гадно..Също така както си работи изключва и не се вкл. трябва да изкарам батерията за 1 мин после я слагам и тръгва.Доста странно също така при пълна батерия правя снимки и изведнъж изкл. както обясних,после почва се рестартира,много дразнещо.Струва ми се ,че е от андроида,ако се смени дали може се оправи.В момента съм с 6.00 май телефона е американската версия.Какво да правя?? да го руутна и да сложа андроид 7 аконе възможно или с 6 да съм а някакъв друг rom да пробвам??Давайте идеи "

Получих отговори от типа "Чети тук ... , там и т.н" Това което пише в темите е ,че са  били дефектни батериите. Каква ми  е гаранцията ,че като си взема нова ,ще се оправи? ПРави си ги тези мизерийки и също както пишат колегите като стане изкл. или рестартиране супер много загрява.. И другото странно ,което е ,че когато тръгна на път  и ако си пиша в месинджър и след 10 мин почва се рестартира, а пък има много батерия, а когато съм си вкъщи може да откара до час писане и никакъв проблем... Как е възможно това нещо с обхвата ли прави.. друго обяснение нямам.. Много е дразнещо да тръгна на някъде и да почне се рестартира при пълна батерия..

Гледам някакви клипчета имам как поправят тези батерии. Дали някой го е пробвал да каже дали точно там е проблема за това рестартиране? 
Клип 1
Клип 2
Аксесоари
#2

Ами правилно съм ти казал да четеш, защото има доста писано по този въпрос . Няма какво повече да се каже по твоя проблем. Най-вероятно батерията е за смяна. Като толкова искаш да разбереш дали е тя,занеси го в официалния сервиз на ЛГ и от там ще ти кажат какъв е проблема. Ти сам решаваш как да действаш от тук нататък.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)