Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с покупка от Clash royale?
#1

Някой може ли да ми каже, защо не мога да купя даден пакет от играта?  Картата ми е дебитна Виза.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

не искам да те плаша, ама появи ли се тоя надпис значи в гугъл им е светнала някаква лампичка относно твоите покупки. Случи се и на мен и нищо не беше в състояние да ги накара да ми отблокират акаунта, въпреки, че им изпращах всички документи, които поискаха. Накрая създадох нов акаунт и писах на админите на играта да ми прехвърлат прогреса на него. Дано при теб се оправи и проблема да е друг, че на мен ми отне около месец и много писане цялата галимация.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
#3

Не знам.Не ми е спешно, но и с друга карта не става Smile
От гугъл плей мога да купувам. Само от самата игра не мога.
Цитирай
#4

(2017-01-27, 11:52:39)mastersvara написа:  не искам да те плаша, ама появи ли се тоя надпис значи в гугъл им е светнала някаква лампичка относно твоите покупки. Случи се и на мен и нищо не беше в състояние да ги накара да ми отблокират акаунта, въпреки, че им изпращах всички документи, които поискаха. Накрая създадох нов акаунт и писах на админите на играта да ми прехвърлат прогреса на него. Дано при теб се оправи и проблема да е друг, че на мен ми отне около месец и много писане цялата галимация.
Защо просто не се логнеш с друг акаунт в Google Play и през него да платиш? На мен играта ми е сейфана на един акаунт, а през съвсем друг правя покупките.

Изпратено от моят Lenovo A6000 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)