Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

В telesmartbg малкия Pixel 2 се предлага на цена от 1455 лв.

 
Аксесоари

този магазин има само телефон и email. наистина ли искаш да поръчаш нещо от някой, който при проблем, ако иска може да те блокира и ти нищо не можеш да направиш?

http://www.citytel.bg/google-mobile-phones

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Днес взимам XL Wink ще пиша после впечатления

Дано при теб поне да са положителни...

 

(2017-11-30, 12:03:53)NoMaD написа:  Дано при теб поне да са положителни...
Аз пък от ползвателите виждам само положителни коментари. Теоретиците пък развиват апокалиптичните си теории на база клипове в тубата и (анти)рекламни статии.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Е то остава някой да даде 1500 лева и после да каже, че ги е дал за кофти телефон.

Достатъчно материал има вече... Екранът не струва, сравнен с устройства на подобна цена.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

"Е то остава някой да даде 1500 лева и после да каже, че ги е дал за кофти телефон."

Що народ си накупиха айфони тука...

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

I-phone е поне красив и имиджов .
За Пиксела само върли почитатели и маниаци на тема "чист" андроид ( каквото и да значи това) ще дадат тези пари.
И после ще има да ги питат " Тоз неизвестен китаец от къде го изкопа?"

пази боже слепо да прогледне!... то затова в България има кифли и мъже-пу.. и... от много красота и имидж

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk

Този синдром се наблюдава само в Източно европейските държави без изключение. По на запад хората си купуват каквото искат на база че го искат, а не защото е фешън и те прави безсмъртен гЪзар. Аз бих си купил телефон само от лидер на пазара, а именно Самсунг или Apple. ЛГ винаги се опитват да догонват, HTC също но все не им се получава ( правят хубави телефони но винаги нещо куца ), Google през няколко години успяват да извадят нещо читаво. А дори не искам да коментирам мало**ните китайски играчки с батерии. Някак всеки се опитва на експериментира с нови и "вълнуващи" функции, а се покучава само на 2 компании. Аз парите за експерименти не си ги дават.

НО както се казва всеки има право да си харчи парите за каквито и да е простотии и никой няма право да го съди. На който му харесва да си купува каквото иска. Все още живеем в свободен свят. Не съдете хората че са избрали да си купят точно този телефон. Горната част на коментара е само за моите виждания за нещата, не съдя никого за решенията които си взема. Живи и здрави   Storstark

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Честит ви нов раздел за Пикселите!
Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсите, дали някой вече не е пуснал такава тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Имам телефона от по малко от ден, но хора направо ЛОЛ, това е най добрият телефон, който съм имал до момента, просто интеграцията андроид, хардуер е невероятна, само хора, които са го ползвали могат да разберат какво имам предвид Smile ако имате въпроси питайте, ще отговоря Smile

@evilcat честит. Със здраве и безаварийно ползване.
Викаш тия Гугъл страшно се изложили пак... То не са проблеми не е чудо.
Няма да те разберат тук, много хора минаха на "просто работи" и те така...
А телефонът е? (Видях подписа, Pixel XL 2?)

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

С ъпдейта от ноември месец, повечето проблеми с дисплея са решени, найстина има син отенък като го наклониш, но лично мен не ме дразни това и да не кажа, че изобщо не бих му обърнал внимание, ако не бях чел за това нещо Smile
Smile

От HTC Sensation насам съм ползвал всеки един флагман на марката, като изключение прави М9. Всеки път съм взимал новия модел в първите два месеца от появата му. До сега абсолютно никога, без да преувеличавам изобщо, не съм усещал такава драстична разлика, като при смяната на HTC 10 с големия Pixel. Телефонът е Брутален. Нито S8/S8+, нито U11, нито G6 могат да се сравняват, а съм си играл с всеки един.

iPhone 14 Pro

(2017-12-01, 10:42:49)evilcat написа:  Имам телефона от по малко от ден, но хора направо ЛОЛ, това е най добрият телефон, който съм имал до момента, просто интеграцията андроид, хардуер е невероятна, само хора, които са го ползвали могат да разберат какво имам предвид Smile ако имате въпроси питайте, ще отговоря Smile

Колега, имам чувството, че си бил с айфон досега :-)
Всъщност само тези с айфоните няма да те разберат...

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Всъщност, спрях да ползвам iPhone с 4s Smile и никога не мисля да се върна на тази морално остаряла ОС, андройд си е чист компютър, може да правиш всичко, с iOS си затворен в една малка кутийка Smile

Има намаления в германските вериги Mediamarkt и Saturn. Периодично е добре да се проверява за наличности, тъй като бройките се изчерпват. Версиите с 64GB на Pixel 2 и Pixel 2 XL струват съответно 600 и 740 Евро след намалението.
Предложението е валидно до Понеделник, 4 Декември.
http://www.mediamarkt.de/de/shop/google-...ddeal.html

POCO F5 12/256 GB





(2017-12-01, 16:46:25)evilcat написа:  Всъщност, спрях да ползвам iPhone с 4s Smile и никога не мисля да се върна на тази морално остаряла ОС, андройд си е чист компютър, може да правиш всичко, с iOS си затворен в една малка кутийка...
Човек - не. Андроид е не лоша ОС за мобилно устройство, добре работи, особено от 1-2 години насам(най-накрая), но да я наречеш "чист компютър" - не. :Smile MacOS - става, доста затворена, но работи отлично, за това, за което е предвидена. Windows 10 Pro - с последните ъпдейти  - определено да. Но това - не.

SE k750 --> LG GT540 Optimus 2.1 Eclair --> Nokia N8, X7 и Motorola RAZR MAXX 4.1.2-->T. Xperia T--> Nokia Lumia 1020--> Microsoft Lumia 950--> Nokia Lumia 930--> iPhone 6--> iPhone 7

(2017-12-05, 12:25:22)strikercho написа:  Човек - не. Андроид е не лоша ОС за мобилно устройство, добре работи, особено от 1-2 години насам(най-накрая), но да я наречеш "чист компютър" - не. :Smile MacOS - става, доста затворена, но работи отлично, за това, за което е предвидена. Windows 10 Pro - с последните ъпдейти  - определено да. Но това - не.

Чакай сега..сравняваш десктоп със мобилна?Не знам въобще защо си пуснал подобен коментар и подобно сравнение..плюс това,човека е казал че със iOS си затворен в една малка кутийка,а не Windows Или MacOS.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Сензорът на отпечатъци на Pixel 2 XL по-бавен след ъпдейта до Android 8.1: www.androidpolice.com/2017/12/15/android-8-1-may-made-pixel-2-xls-fingerprint-unlock-slower/

 

от google са казали, че са наясно с проблема и работят по фикс. предполагам ще дойде с месечния секюрити ъпдейт.

В Google Store UK в момента до края на годината има промоция малкия е -50 лири, големия е -100лири, като и към двата има подарък Home mini. Ако има заинтересовани сега е момента да си направят коледен подарък. Smile

iPhone 14 Pro

Някой мераклия до поръчва оттам има ли?

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)