Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 500 лв.
#26

(2017-01-31, 21:25:41)esil2 написа:  P9 lite не е чак толкова добър малко е прехвален samsung са по добър избор

Нищо им няма, много са си добре. Има ли теми за дефекти и проблеми в темите за P9/P9 lite?
Я сравни при другите производители как е?

Това че единствено ти, имаш проблеми като бета тестер на Андроид 7 с батерията, не е показателно. Няма тема, в която да не си се оплакал, като все пак беше доброволно участието.

Скромното ми мнение е, че в момента в средния клас, P9 lite е най доброто като съотношение цена/качество.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-02-01, 08:26:46)MUFC написа:  Нищо им няма, много са си добре. Има ли теми за дефекти и проблеми в темите за P9/P9 lite?
Я сравни при другите производители как е?

Това че единствено ти, имаш проблеми като бета тестер на Андроид 7 с батерията, не е показателно. Няма тема, в която да не си се оплакал, като все пак беше доброволно участието.

Скромното ми мнение е, че в момента в средния клас, P9 lite е най доброто като съотношение цена/качество.

Не, Honor 7 Lite е по-добър като цена/качество, защото предлага почти всичко като P9 Lite на значително по-ниска цена.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#28

Ако искаш и камерката да понаснимва бягаш от хонър 7лайт. Вече 2 седмици си играя с такова мъниче, но не се предлага от операторите и снима ужасно. За всичко останало е прекрасен. П9 лайт снима идея по добре. И двата са далеч от П9.
Колкото до А5 17... ценово ориентиран като флагман, хардуерно средняк ... Трябва си фен на модела да го вземеш или да няма връзка с главния ... На фона на С7...
А5 16 има предимства, но в съотношение цена/* не е оферта за мен ... Освен ако не държиш на корпус, който после да покриеш доволно с протектори...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Като толкова ги препоръ1вате Huawei , какво ще кажете за П8 . Като изключим че е модел отпреди 2 години , сякаш добре изглежда..
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefon...2#opisanie
Цитирай
#30

Пазете добрия тон на темата, за момента ще ви игнорирам докладите!
Следващия път обаче, ще бъдете наказани и двамата (знаете кои сте)!
Следващ пост от моя страна няма да има!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#31

Пак ще кажа че Huawei са прехвалена бира и то не че в момента имам проблем с него а от опит ползвам го още от както излезе април миналата година, когато още колегата MUFC сигурно не го е имал ама сега само напада хората. Телефона е с добри данни но понякога забива в интернет а сега от както дойде новия андроид проблемите се увеличиха
Цитирай
#32

Чудя се колко човека и колко пъти трябва да ти кажат- проблемите са ТВОИ, а не на модела. Сигурно в цяла Европа няма толкова негативни коментари за модела колкото ти си нацвъкал къде ли не из форума.
Цитирай
#33

(2017-02-01, 22:28:23)milho написа:  Чудя се колко човека и колко пъти трябва да ти кажат- проблемите са ТВОИ, а не на модела. Сигурно в цяла Европа няма толкова негативни коментари за модела колкото ти си нацвъкал къде ли не из форума.

Заради хвалебствията на 4-5 човека тук във форума се създава усещането че проблемите са само мои а това е голяма грешка. Темата обаче е друга и съм изказал мнение като човек ползващ телефона още от април миналата година
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)