Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Yoga Tab 3 10 - заслужава ли си?
#1

Здравейте, бях решил да си вземам Lenovo Yoga Book, но размислих, понеже не мисля, че си заслужава, защото едва ли ще го ползвам толкова. Но все пак искам някакъв таблет и се спрях на Yoga Tab 3 10. Разгледах го набързо във виваком, хареса ми, намерих само 2 минуса - ниската резолюция (149ppi, really?) и процесора - SD210, за който не знам нищо, но предполагам, че е доста зле особено след като се инсталират няколко приложения. Но от друга страна таблета има сносна камера, която се върти и де-факто имаш 8мп предна камера, батерията е чудовищна 8400мач и звука, който вади е много добър, което мен не ме топли особено при положение, че имам няколко блутут колони на разположение, но си е неоспорим плюс. Таблета ще го ползвам главно за филми и ютуб, малко браузване и музика. Дори няма да му инсталирам фейсбук, месинджър и останалите соушъл апове, защото знам, че те доста "затлачват" по-слабите устройства. Та единственото, което много ме притеснява е процесора, мислите ли, че ще имам проблеми с него? И като цяло как ви се струва, заслужава ли си таблетчето? Има ли по-добри алтернативи?
П.с. Таблета е с 5.1 и от магазина ми казаха, че има ъпдейт до 6.0, но като цъкнах на ъпдейт ми излезе някакъв 50-тина мб, който определено не е 6.0, някой знае ли аджеба има ли маршмелоу ъпдейт за този таблет? (Не мога да повярвам, че задавам този въпрос в 2017-та).

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Накратко- SD210 е процесор подходящ за смарт часовник и телефон тип "Нокия с фенерче" и е напълно безполезен за таблет.
Цитирай
#3

Имах го и едва успях да го разкарам, не става за нищо. Сега ползвам Yoga tab 3 10 plus и разликата е чудовищна
Цитирай
#4

Кофти процесор , кофти екран... не си заслужава.
То един таблет е това, да работи бързо и екрана да в красив.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

те какво им става,що назад вървят с тези конфигурации.първия йога сигурно е най мощен
Цитирай
#6

Зарибих се и го взех таблетчето, от няколко дни е в мен и мога да кажа, че се преставя доста добре за скромните си параметри. Зарибих се да цъкам CSR 2 и върви доста прилично за 2 гигабайтова игра. Реших да го напъна здраво и пуснах да дърпам филм с ttorrent и цъках и CSR-а и пак се играеше, само зареждаше по-бавно. Ако някой мисли да го взема го препоръчвам, само естествено не очаквайте да "лети". По-скоро се търкаля добре Big Grin

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#7

тази конфигурация за тези пари си е зле даже
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)