Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да закупя телефон (Mi note pro)?
#1

Здравейте, хвърлил съм му око на този телефон (Mi note Pro, не става въпрос за редмитата), от доста време, но имах сравнително нов телефон и не исках да го сменям, сега обаче когато искам да го закупя не мога да го намеря почти никъде, в алиекспрес го няма, също гледах и в други известни сайтове за продажба но и там не го намерих, да не би да са го махнали за да се купува новия модел? Много странно. Та както и да е, ако вие знаете някой друг сайт от където може да бъде закупен, ще съм благодарен.  Storstark  

Redmi Note 2
Цитирай
Аксесоари
#2

За съжаление модела стана на 2 години и явно поради факта, че е само и изключително за Китай много бързо изчезна от пазара. Има една обява в ОЛХ може да погледнеш дали ти харесва цената или втора ръка да потърсиш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

https://www.tinydeal.com/xiaomi-note-pro...56202.html - 300$.. + евентуално ДДС като стигне до БГ
Цитирай
#4

Видях в олх - то телефончето, 600лв е не е чак толкова зле, от алито преди излизаше под 500 обаче, а за 300 долара с мидо и ддс ще стане над 650лв. Ами явно нямам голям избор, може да се мине на Mi5, ще видим. Благодаря колеги!

Redmi Note 2
Цитирай
#5

Въпросът е коя част от Pro-то искаш, та не можеш да я намериш в друг Xiaomi телефон.
Имаше някакви оплаквания от процесoра Snapdragon 810, Но като цяло в хардуерно отношение е пълен звяр този телефон.
Мен ме притеснява единствено как би се справяла батерията с 4к дисплей и текущия ром.
Ще има Нуга за него, но не е ясно дали ще има глобален вариант или ще трябва да се прибягва до евентуално отключване и инсталиране на някой от мулти ромовете, за да може да се ползва с нещо различно от китайския ром, с който върви по подразбиране.

Алтернативи - Mi Note, Мi 5s Plus, Mi note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)