Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся карти за навигация.
#1

Здравейте.

Знам, че това едва ли е най-доброто място за това, но понеже това е мобилният форум които ползвам и една друга причина ме накара да пиша тук.
Намерих една навигация за автомобил - Street mate GT-43-3D - има готини функции, приятна такава изглежда интересна. Хубаво, ама проблема е че картите в нея са от 2009. Никакъв шанс да изляза с това нещо. Има карта памет оригинална на която има качени карти. Това което ми направи впечатление и заради което пиша тук, е че имаше иконка на iGo навигацията. Викам си, окей ще си дръпна едни карти от тук и ще работи. Чиста работа.

Да ама понеже съм в Германия, data.bg не ми дава нищо, ако някой познат отиде на линка - файлът изтрит. Проверя всякакви различни линкове - файла изтрит. В скрииншота има информация как изглеждат папките. Свалих един архив, замених папките които са със същите имена - сега навигацията не работи Lol Lol Lol Lol

Това за което питам е, някой да прати нови карти (поне нещо 2015,2016) които да мога да сваля и да знам как да ги кача.
Линк с подобна информация също е добре дошъл, всичко което да е от полза да обновя картите. Рових в интернет (не пиша първо тук, направих си проучване) и намерих някакви ъпдейти които струват 150 евро. Ми тя нова навигация с доживотни ъпдейти е толкова. Ако се намери някакво решение, намери се. Ако не.............


Прикачени файлове
.png data.png Размер: 39.57 KB  Сваляния: 84

Device - Huawei G6
Цитирай
Аксесоари
#2

Като си видял че пише Айго,можеше да пишеш темата за карти за Айго.Отвори conntent/maps и снимай там какво си сложил.Снимай и папката license.Не знам какво си заменял,но е било неоходимо да заменяш само нещата в content.Ето торент,от него си свали карти,също има и информация кое къде се копира.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1354477
Цитирай
#3

На оригиналното iGO може и да не стане с ъпдейт на картите. OС ти е WinCE, потърси си кракната версия!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#4

Добре, това с позицията на файловете е чудесно, ама тоя 10гб файл ли е какво е - нищо не отваря. Първо че тук интернета е толкова смотан, второ че няма да е много готино да свалям от торенти.

Търсих кракната версия, както казах - линка или счупен или файла изтрит. Затова попитах, ако някой му се намира под ръка да го качи и да прати линк за сваляне.
В папката с карти нищо не съм пипал, но тази с лиценза - вече си играх там :Big Grin
Прикачих снимка на файловете в лиценз.


Прикачени файлове
.png license.png Размер: 39.43 KB  Сваляния: 79

Device - Huawei G6
Цитирай
#5

Вероятно през 2014 год са ти излекували навигацията, така че не ми е ясно защо имаш проблем. А картите на Европа са горе долу толкова - 9 гб, какъв ти е проблема да прочетеш за igo 8.3 кои файлове се ползват и да свалиш само тях. ко се ограничиш до определени държави може да свалиш до 500мб.
Само за информация картите на Германия и Франция общо са над 900 мб... така че има сваляне, колкото и да ти е кофти нета...
Цитирай
#6

Карты для iGo 2016.Q4 HERE (NQ, NavTeq) Европа [01.12.2016]
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5355894
Замени само контент файловете. Без лиценза.
Цитирай
#7

Един колега има стара навигация под Уин, бях му намерил и инсталирал едно Igo намерих го в "джобния" форум Wink и тогава / преди 3-4 години/ е щастлив, периодично ме тормози да му обновявам картите, последния път беше преди два месеца, имах съмнение дали ще тръгнат, нали вече са Хере, не Навтек, ама си ги зареди без да се замисля, така че пробвано и става....

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#8

В Германия за сваляне от торенти глобяват яко.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)