Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

Те хубаво пускат security ъпдейти ама поне да бяха пуснали и fix за камерата, че ми омръзна да я чакам да ми зарежда 5-7 секунди и чак тогава да успея да направя снимка :/
Цитирай
Аксесоари

Днес при мен дойде B394 закупен е от техномаркет. Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

934....или 394???

Аз очаквам при мен 396.
Цитирай

(2018-03-15, 11:38:20)MUFC написа:  934....или 394???

Аз очаквам при мен 396.

394 в бързината съм объркал Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

На 16ти дойде 395. Освен пач Февруару 2018, друго няма. До кога ли ще поддържат този стар и евтин телефон?!
Цитирай

Здравейте, извинете ме, ако въпроса ми не е за тази тема, но не намерих подходяща. Та от преди 2-3 дена ми излезна на екрана тази лента под бутоните, която постоянно мига, и си мисля да не са отишли някои пиксели или нещо такова. Възможно ли е да се оправи само или е за сервиз?[Изображение: ec85cb28a55e376ed4389749b4b40322.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

^ Поста ти не е за тази тема, трябваше нова да създадеш Smile Иначе колкото до дисплея - за смяна на дисплей си. Това се получава от изпускане или удряне на телефона. Цяло чудо е, че чертата е в най-долния край на екрана, че даже може и така да го ползваш Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

(2018-03-26, 21:29:06)Lenux написа:  ^ Поста ти не е за тази тема, трябваше нова да създадеш Smile Иначе колкото до дисплея - за смяна на дисплей си. Това се получава от изпускане или удряне на телефона. Цяло чудо е, че чертата е в най-долния край на екрана, че даже може и така да го ползваш Smile
Благодаря за бързия отговор. Много странно, защото се появява от време на време, примерно в момента я няма. Добре, че поне още е в гаранция.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

^ Ако няма следи от удар по корпуса и е визуално запазен телефона отивай веднага към сервиза щом е в гаранция. Ще ти го оправят за без пари без да питат дори как е станало. Просто кажи "появи ми се една черта тука.." и го оставяш. Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

(2018-03-27, 19:00:52)Lenux написа:  ^ Ако няма следи от удар по корпуса и е визуално запазен телефона отивай веднага към сервиза щом е в гаранция. Ще ти го оправят за без пари без да питат дори как е станало. Просто кажи "появи ми се една черта тука.." и го оставяш. Smile
Дам така ще направя. И като цяло телефона е много запазен, за година и половина ползване.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Момчета, аз също съм много доволен от моя, които също е на година и половина. Мисля да го подаря на приятелката и да мина на Р20 лайт. Ако някой знае причина да не го правя да каже сега или да замълчи завинаги.
Сега сериозно не сте чували за прпблемо с Р20л нали?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За мен това е най-добре работещият телефон който съм имал. За почти 20 месеца, никакви грижи, абсолютно. Батерията държи като нова.
Аз не бих взел 20 Лайт заради ноча, дразни ме копирането на Епъл. Инче гарантирано телефона ще е качествен и безпорблемен. Не съм забелязъл ХУауейските теми да преливат от оплаквания като тези на Самсунг.

Проксимо, с теб ползваме еднакви телефони още от времето на HTC Explorer. Тогава не бях регнат, само четях.
Но следващият ми ще е Нокиа може би....2018 модели 5 или 6.
Цитирай

Ми ноча ми допада понеже го виждах на живо и е много красив, а иначе тоя дизайн се ползва вече от 10тина телефона и на там вървят нещата освен, ако не измислят освен пръстов зад екрана да има и скрита камера, щото решението на Xiaomi Mi Mix камерата да е долу не ми допада. Нокиа правят здрави телефони, но свикнах със софтуера на Хуавей и не искам да рискувам.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Само да се похваля, от вчера съм с P20 lite

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Ауу, вече сте 2ма! Честито!
Цитирай

Аз също мигрирах към P20 Lite от днес сутринта, P9 Lite ми служи вярно и ще продължи да служи още на майка ми Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

Време е за тема на P20Lite, интереса към модела тепърва ще расте, а заедно с него и отзивите от притежателите

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте след една от последните актуализаций на фейсбук от преди 2-3 дни,ми бута батерията за няколко часа.Спирам нета,всичко спирам и е бута пак така.Влизам през мениджъра и от там спирам фейса и се оправя.Някакви идей.Досега никога съм нямал проблеми с батерия или нещо друго.

HUAWEI P9 lite
Цитирай

(2018-04-08, 18:04:18)MAKARI??? написа:  Здравейте след една от последните актуализаций на фейсбук от преди 2-3 дни,ми бута батерията за няколко часа.Спирам нета,всичко спирам и е бута пак така.Влизам през мениджъра и от там спирам фейса и се оправя.Някакви идей.Досега никога съм нямал проблеми с батерия или нещо друго.

Ти сам си установил проблема и съответно си намерил решението, премахни актуализациите на фейсбук и чакай такава която не събаря толкова бързо батерията. Лично аз не съм го актуализирал(както и други приложения) повече от година и нямам оплаквания, както от апп-а така и от батерията

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Също ми прави впечатление,че wi fi работи постояно.А не съм го ползвал отдавна,спрян е.


Прикачени файлове Миниатюри
       

HUAWEI P9 lite
Цитирай

Опитай това - Настройки - Google - Местоположение и горе от трите точки махаш отметката за постоянно сканиране на WiFi.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Чета задава се версия В409/410 на фърма. Ще носи уж пачове Април, и ще качи ЕМУИ от 5.0.1, до 5.1.

И си мисля, че това ще е последния ъпдейт за телефона...щото представен Април 2016, и се продава от края на април, началото на май. Та прави 2г.
Цитирай

А дано, ама колко ли време ще мине докато я пуснат ?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен се появи актуализация до B502 Full. размера е 2GB
Телефонът е закупен от Мтел

HUAWEI P9 Lite / XIAOMI REDMI NOTE 5 / XIAOMI MI 10T 5G / S A53 5g
Цитирай

(2018-06-13, 21:38:07)ilhand написа:  При мен се появи актуализация .до B502 Full. размера е 2GB
Телефонът не закупен от. Мтел

Дай снимки какво пише.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)