Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4 заряд...
#1

здр. след 10 часа зареждане с оргиналното си зарядно с който пристигна редмито  е само 82 % на някой да му се случвало нещо таково ... решение на проблема ???
Цитирай
Аксесоари
#2

@JuniJem, пробвай с друго зарядно/кабел. Ако няма промяна, може и от буксата да е.

 
Цитирай
#3

(2017-02-09, 09:14:17)JuniJem написа:  здр. след 10 часа зареждане с оргиналното си зарядно с който пристигна редмито  е само 82 % на някой да му се случвало нещо таково ... решение на проблема ???

С кой ром си? Ако си с някой гаражен ром е напълно възможно да е от него.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

с мио глобал 8.0.3 бг език ....ще го пробвам с друго зарядно да видим какво ще стане ... търсих хард ресет за редми 4 нищо неможах да намеря ... вашите телефони за колко часа се зареждат горе долу ???
Цитирай
#5

Значи кажи точно цифрите и буквите над него.
Редми 4 няма глобален ром има само за 4А и Прайм, следователно си с "гаражен"
Цитирай
#6

http://www.img-share.eu/f/images/344/Scr...oemUnD.png

преди 1 час беше 75 % сега е 91 с друго зарядно
Цитирай
#7

Петте цифри са сигурен показател, че си с преправен, от търговеца, ром.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86110


"Какъвто и ром да ви попадне - има ли CN В средата, значи е на основата на China Stable.
Съответно когато взимате телефона обикновено има разни бъгове, които се дължат на модифициран от търговеца ром.
Там разпознаването освен "CN" Между буквите е лесно понеже и номерацията Обикновено включва двуцифрени комбинации или 5 цифри като цяло, например 7.00.16.0 или 7.1.0.2.1 най-важното е че има CN между буквите, а поддържа всякакви езици.
"
Цитирай
#8

И аз съм на това мнение като колегата. @JuniJem Съветвам те да инсталираш официален ром и проблемите ти ще изчезнат.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

не ги разбирам тез ромове колега изобщо ... бих искал и аз да съм с ром като хората ноо ...
Цитирай
#10

Ако си с чисто Редми 4 - още няма глобална поддръжка. И ако си успял да го излъжеш да се зарежда нормално си го ползвай докато не даде някой сериозен бъг.
Тогава можеш да помислиш за смяна на рома. Не е толкова трудно.
Цитирай
#11

да с чисто редми 4 съм 2 гб рам 16гб хард....ще го пробвам с друго зарядно да видим кво ще стане...
Цитирай
#12

Странно - и аз съм с "оригиналното" Redmi 4 и нямам никакви проблеми в какъвто и да е било аспект. Сега се загледах и видях че версиите на софтуера са:
Android version: 6.0.1 MMB29M
MIUI version: MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.5 | Beta

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#13

Пробвах го с най-различни кабели и зарядни - при мен няма такова нещо.

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)