Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S-OFF и S-ON на Official Gingerbread 2.3[Ето как]

Пак се пробвах да направя S-OFF и пак същата боза...

Starting download...FAILED
Retrying download...FAILED
Retrying download...FAILED
Retrying download...FAILED
Retrying download...FAILED

Dailymedia.info - Новините днес, за да сте информирани утре! http://dailymedia.info/
Цитирай
Аксесоари

Здравейте може ли малко помощ Smile имам HTC Desire 2.2.2 и искам да сложа някакъв къстъм ром Smile но за целта май трябва да го С-офф-на Smile всичко видях как става освен от къде мога да намеря HBOOT version и Serial number може ли някой да ми помогне ?Или ако познавате някой от варна който да може да помогне със слагането на къстъм ром ще съм благодарен :cheers: :cheers:
Цитирай

Вкарваш телефона в HBOOT и виждаш коя е версията. (при изключен телефон задържаш VOl. Down+Power)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Колеги, проблема ми е, че направих S-off получих рековъри, но като влезна в него, нито едно меню не бачка, остава на празен екран и нищо. Не открих някакво конкретно решение, ИДЕИ ? Така не мога да флашна със зипа на супреюзъра. Преди това форматирах външната карта, да не би заради това да не виждам зипа през рековърито ?

Да пишеш на български с латиница е все едно да пишеш с лайна на стената - чете се, но не е красиво
Samsung Galaxy S 3 / Asus Zenfone 5
Цитирай

pupets написа:Колеги, проблема ми е, че направих S-off получих рековъри, но като влезна в него, нито едно меню не бачка, остава на празен екран и нищо. Не открих някакво конкретно решение, ИДЕИ ? Така не мога да флашна със зипа на супреюзъра. Преди това форматирах външната карта, да не би заради това да не виждам зипа през рековърито ?
Пробвай да повториш процедурата отначало.Така ще префлашнеш и самото рекавъри.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай

pupets написа:Колеги, проблема ми е, че направих S-off получих рековъри, но като влезна в него, нито едно меню не бачка, остава на празен екран и нищо. Не открих някакво конкретно решение, ИДЕИ ? Така не мога да флашна със зипа на супреюзъра. Преди това форматирах външната карта, да не би заради това да не виждам зипа през рековърито ?

Като си я форматирал качи ли на ново зипа?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Благодаря на колегите niki1999kir и b_ignatov, но каквото и да направя не се получава, не бачка това рекавари и това си е. Други варианти с други рекаварита, приемам всички предложения.

Да пишеш на български с латиница е все едно да пишеш с лайна на стената - чете се, но не е красиво
Samsung Galaxy S 3 / Asus Zenfone 5
Цитирай

Здрасти. Направих всичко както е описано. И маи се получи имам Recovery и ми изписва S-OFF. Това означава ли че имам руут на телефона. И ако не как мога да си направя?

iPhone 4s, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Чети в началото на темата.Има един zip фаил,който дава рут или флашвам някой ром който също ти дава рут.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай

Хора помощ след revolutionary S-off и всичко друго е ок,обаче нямам CMD! Хтц-то си седи със стоковото рековери :wall:

HTC Wildfire S
Цитирай

Не знам какво CMD нямаш, защото телефона няма нищо общо с windows, но на края на процедурата за S-OFF, те пита дали искаш да инсталираш къстъм рекавъри и ти трябва да избереш Y. Ако не си го направил, може да повториш процедурата и да избреш Y, а ако по някаква причнина не стане, ето как да сложиш къстъм рекавъри:
1) Свали си рекавърито от тук http://download2.clockworkmod.com/recove...-bravo.img
2) Свали си програмата Fastboot Commander от темата за нея в XDA http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1193915.
3) Вкарай телефона във fastboot менюто.
4) Вържи телефона към компа и стартирай програмата, ако разпознае телефона ще изпише отдолу. Ако ли не може да имаш проблем с драйвърите, виж темата за програмата в XDA там е описано кои драйвъри да сложиш ако има проблем.
5) Избери бутона Recovery, посочи пътя до предварително сваленото рекавъри и натисни Flash recovery
6) Ако инсталацията е била успешна отдолу ще ти го изпише. Ако всичко е минало както трябва вече имаш къстъм рекавъри.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

reaper22 написа:Не знам какво CMD нямаш, защото телефона няма нищо общо с windows, но на края на процедурата за S-OFF, те пита дали искаш да инсталираш къстъм рекавъри и ти трябва да избереш Y. Ако не си го направил, може да повториш процедурата и да избреш Y, а ако по някаква причнина не стане, ето как да сложиш къстъм рекавъри:
1) Свали си рекавърито от тук http://download2.clockworkmod.com/recove...-bravo.img
2) Свали си програмата Fastboot Commander от темата за нея в XDA http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1193915.
3) Вкарай телефона във fastboot менюто.
4) Вържи телефона към компа и стартирай програмата, ако разпознае телефона ще изпише отдолу. Ако ли не може да имаш проблем с драйвърите, виж темата за програмата в XDA там е описано кои драйвъри да сложиш ако има проблем.
5) Избери бутона Recovery, посочи пътя до предварително сваленото рекавъри и натисни Flash recovery
6) Ако инсталацията е била успешна отдолу ще ти го изпише. Ако всичко е минало както трябва вече имаш къстъм рекавъри.

Благодаря за бързия отговор и да сега виждам ,че съм допуснал грешка CWM не CMD Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin иначе благодаря отново :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

HTC Wildfire S
Цитирай

Здравейте! Моля за помощ.
Има следният проблем - от известно време започна да намаля паметта на телефона като падна 1 мегабайт и започна да деинсталирам приложения за да падне , но ефекта е почти никакъв, като почти нищо не остана и паметта е пак пълна. Затова реших да преинсталирам телефона наново. Аз съм с оргиналния 2.3.3 и s-off-нат и рутнат телефон за да местя приложения на картата. Въпроса ми е каква е процедурата , мога ли да пусна директно рула от компютъра и да го преинсталирам или се прави и друго нещо? Благодаря предварително!

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай

Ако не си сменял hboot-а, можеш директно да флашваш RUU-то, но не виждам защо да преинсталираш, просто дай Factory reset от менюто и ще премахнеш всичко, което си инсталирал, контакти, смс-си и т.н.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

Проблема ми е че деинсталирах почти всичко от телефона и свободното място е под мегабайт , този проблем искам да реша ? на какво може да се дължи?

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай

колеги каде го пише тоя код Имеи сичко писах не стаа каде да го видя кода ми :wall: :wall:
Цитирай

Ozzy89 написа:колеги каде го пише тоя код Имеи сичко писах не стаа каде да го видя кода ми :wall: :wall:

settings > about phone > status
Цитирай

popoj написа:
Ozzy89 написа:колеги каде го пише тоя код Имеи сичко писах не стаа каде да го видя кода ми :wall: :wall:

settings > about phone > status


мерси колега оправих се :cheers:
Цитирай

Имам въпросче защо не ми излиза кея натискам генерал кеи и нищо,някои имал ли е такъв проблем,мерси. Smile
Цитирай

Колеги имам следния проблем, не мога да влезна в НВООТ менюто :facepalm: правя всичко това, като на изключения Ви телефон натиснете и задържите бутона отстрани за намаляване и едновременно натиснете и задържите за няколко секунди бутона за включване на телефона, но нищо не става колкото и да опитвах :unknw: Какъв може да е проблема или аз не го правя правелно или пропускам нещо ? :capitulation:
Цитирай

dragomir375 написа:Колеги имам следния проблем, не мога да влезна в НВООТ менюто :facepalm: правя всичко това, като на изключения Ви телефон натиснете и задържите бутона отстрани за намаляване и едновременно натиснете и задържите за няколко секунди бутона за включване на телефона, но нищо не става колкото и да опитвах :unknw: Какъв може да е проблема или аз не го правя правелно или пропускам нещо ? :capitulation:
Просто извади батерията за 10 секунди и пробвай пак....и да не забравиш да я сложиш обратно :/

OnePlus 2 64Gb
Цитирай

b_ignatov написа:
dragomir375 написа:Колеги имам следния проблем, не мога да влезна в НВООТ менюто :facepalm: правя всичко това, като на изключения Ви телефон натиснете и задържите бутона отстрани за намаляване и едновременно натиснете и задържите за няколко секунди бутона за включване на телефона, но нищо не става колкото и да опитвах :unknw: Какъв може да е проблема или аз не го правя правелно или пропускам нещо ? :capitulation:
Просто извади батерията за 10 секунди и пробвай пак....и да не забравиш да я сложиш обратно :/
Златен си мой човек, цял ден се пробвах и си мислех, че баркам пак то кво било Smile мерси мн. трябва да почерпя :cheers:
Цитирай

Страшна работа Microsoft-ска ...
Днес реших да пробвам гореописаният метод за S-OFF като на пръв поглед нещата изглеждаха като за 5 минути работа, но въобще не се оказа така.
Машината, на която се пробвах да пусна туул-а на revolutionary е с ОС Windows 8.1 Build 9431. Оказа се, че трябва да си сваля драйвер за да тръгне туула. Намерих, но се оказа, че е стар и не е лесно да се подкара на Win 8.1. В последствие след повечко ровене се оказа, че има нова версия (в HTC Sync) която "става" за Win 8.
Инсталирах я, запалих туула, разпозна ми телефона и заби на Waiting for FASTBOOT ... Излезе ми съобщение, че USB устройството не може да бъде разпознато ... Ей счупих се да пробвам различни начини и гайдове, пробвах всичко предложено от тази тема http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2347317 и нищо братко.
Ядосан и разочарован, пуснах друга машина рънваща Linux и наистина за 5 мин всичко беше ОК.
Споделям го с вас, за да не се окажете в подобна ситуация ( :

Все пак ако някой го пребори ще се радвам да разбера как ...
Цитирай

Здравейте! Преди съм си правила S-OFF на телефона, но го връщах отново към стоковия. Сега пак искам да му кача къстъм ром, обаче revolutionary не ми открива телефона. Пише Waiting for device и до там... :/ Някаква помощ, ако може? Благодаря предварително Smile
Цитирай

lusichh написа:Здравейте! Преди съм си правила S-OFF на телефона, но го връщах отново към стоковия. Сега пак искам да му кача къстъм ром, обаче revolutionary не ми открива телефона. Пише Waiting for device и до там... :/ Някаква помощ, ако може? Благодаря предварително Smile
Просто включи USB Debuging Mode или качи нови драйвъри Wink

OnePlus 2 64Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)