Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S-OFF и S-ON на Official Gingerbread 2.3[Ето как]
#76

колеги някакви предположения защо superuser не ми работи? веднага след стартирането ми дава принудително затваряне.

XXLS8
Цитирай
Аксесоари
#77

Колега виждам ти рома от подписа просто сложи това,SuperuserFix, http://forum.xda-developers.com/showthre...96&page=30, и ще работи или прочети в хда

Huawei P30 PRO
Цитирай
#78

Ами не става за съжаление, благодаря все пак. пробвах първо през рекавъри да го флашна този зип -суперусерфикс , но не искаше след това директно от картата памет го отворих и го инсталирах но намя промяна.

XXLS8
Цитирай
#79

И тая магия не става за Desire Z?!В програмата ,която се тегли,при избора на модел Z/vision/G2 не фигурира.Е сега кво прайм?
Цитирай
#80

reaper22 написа:...най-добре е да сложиш най-новото. Свали този зип http://download.oxygen.im/radios/bravo.5.17.05.23.zip и го флашни през рекавъри.
Не съм много в час, та да питам: това радио може ли да се качи на кой да е ром?

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай
#81

Дава ми инвалид кий... на страницата.
5N2r7nsIqDANqoiq

Това ми е ключа. Не го приема в конзолата. Въвеждам го както е, с главни букви и малки.

Преди като го генерирах за сериъл номер на тел избрах шестнадесет нули, това пишеше в сетингс на тел. Това достоверно ли изглежда?

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#82

aiwara написа:Преди като го генерирах за сериъл номер на тел избрах шестнадесет нули, това пишеше в сетингс на тел. Това достоверно ли изглежда?
Не трябва да е така, при мен е 12 символа - букви и цифри. Намира се в Settings->About phone->Phone identity->Device serial number.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#83

reaper22 написа:
xpressionwebs написа:Колега, можеш ли да ми обясниш с 2 думи как да флашна зипа през рекавъри?
Не казваш дали знаеш как се влиза в рекавъри, затова започвам с това.
1)Качваш зипа в основната директория на мемори картата
2)Ребуутваш в рекавъри
3)Избираш install zip from sdcard,

След като дам install zip from sdcard си стои така с надпис Revolutionary и не мърда.
Всяко подменю от рекавъри ми дава това.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#84

aiwara написа:След като дам install zip from sdcard си стои така с надпис Revolutionary и не мърда.
Всяко подменю от рекавъри ми дава това.
Много странно, можеш да сложиш друго рекавъри виж пост 65 от темата.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#85

Ами влязох в буутлоудър, но не ми намери ъпдейта (пост 65) и не пита дали да го инсталира... Баси! :confused:
Буутлоудър режим означава да се спре тел и да се пусне със задържане на копчето на намаляване на звука и пауър, нали?

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#86

aiwara написа:Ами влязох в буутлоудър, но не ми намери ъпдейта (пост 65) и не пита дали да го инсталира... Баси! :confused:
Наистина много странно като влезеш в bootloader, най-горе пише Revolutionary и т.н. и hboot-а ти е 6.93.1002 нали? Може да пробваш отново да направиш процедурата по s-off и наново да инсталираш рекавъри, ако пак не стане ще ти кажа как да го инсталираш през fastboot.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#87

Аз пробвах вече пак S-OFF, всичко изглежда точно. Кажи как да стане през FASTboot. Smile

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#88

aiwara написа:Аз пробвах вече пак S-OFF, всичко изглежда точно. Кажи как да стане през FASTboot. Smile
По принцип става чрез инсталиране на Android SDK и писане на команди в конзола, но добрите момци в XDA са направили програми с които става по лесно напр. Android Flasher.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#89

Мога ли да S-Off-на телефона при положение че вече съм го рутнал и имам къстъм ром AceSMod007 v40 - Stock hboot.
Понеже имам проблем с ext дяла и някой програми не ми се инсталират в него искам да сложа AceSMod007 v40 - CM7 hboot а за него ми трябва S-off

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай
#90

fissikela написа:Мога ли да S-Off-на телефона при положение че вече съм го рутнал и имам къстъм ром AceSMod007 v40 - Stock hboot.
Да, можеш.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#91

Еми не става и това е :angry: Не знам как го правите ама при мен постоянно ми дава куц ключ :confused: Значи дебининги фастботи всичко съм оправил,влизам в режим "зареждане" тела ми го намира и ми изкарва сериала,вкарвам кода който е-pbjP1ZLfyNjeygCI (дава ми само този код-няма значение дали пиша "о" или 0 ,когато са еднакви когато напиша на едното място "о" а на другото 0) :confused: сериала ми е HT05BPL06923-когато са еднакви когато напиша на едното място "о" а на другото 0 ми дава този ключ-HHLywnFQPVhCPn6w Еми не става Cry Значи в сайта няма значение дали ще пиша с главни или малки букви,но в конзолата спазвам.М/у другото като напишете ключа в конзолата след това се натиска enter нали :confused:
Да е... тъпия енглиш-pbjP1ZLfyNjeygCI-pbjP1ZLfyNjeygCl ами то с лупа го гледах да разбера разликата Confusedtupid: Confusedtupid: е off-нах го ама и аз се офнах в 03:55 Confusedleep: Сега като пчеличка ще ходя да събирам инфо как да си разделя картата и да сложа ром със сенс Lock

Samsung Galaxy Grand duos
HTC Desire 601 Dual Sim
Цитирай
#92

Здравейте,
Имам проблем - процедурата за S-OFF приключи , но нямам clockworkmod recovery. Пробвах да стартирам още няколко пъти, но стигам до един и същ резултат:
[Изображение: desires.jpg]
Последният път чаках над 30 минути да видя дали ще продължи , но без резултат.
Някой ако има идея какво да правя
Цитирай
#93

D85 написа:Здравейте,
Имам проблем - процедурата за S-OFF приключи , но нямам clockworkmod recovery. Пробвах да стартирам още няколко пъти, но стигам до един и същ резултат:
[Изображение: desires.jpg]
Последният път чаках над 30 минути да видя дали ще продължи , но без резултат.
Някой ако има идея какво да правя
Колега!!
Най-лесния начин да качиш ClokWork Recovery е през Rom Manager.Защо не го дръпнеш и да пробваш от там да го инсталнеш.Ако нестане ще го флашнесш през bootloader.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#94

b_ignatov написа:Колега!!
Най-лесния начин да качиш ClokWork Recovery е през Rom Manager.Защо не го дръпнеш и да пробваш от там да го инсталнеш.Ако нестане ще го флашнесш през bootloader.

През Rom Manager-a ми дава това съобщение: "Аn error occurred while attempting to run privileged commands".
За флашването през bootloader-a ако може да кажете как става.
Цитирай
#95

Kaчих си перруутнат 2.3 намира ми устройството генерирам кода пиша го после в програмката но ми изписва invalid key? някакви предложения?Благодаря
Цитирай
#96

mooncalf написа:... не го пиши/преписвай а използвай copy/paste функцията за да няма обърквация.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#97

mooncalf написа:
mooncalf написа:... не го пиши/преписвай а използвай copy/paste функцията за да няма обърквация.

В конзолата няма пейст за съжаление ... :capitulation:
Цитирай
#98

Smile айде бе, сигурен ли си?

Няма да е зле да научите какво може OS Windows.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#99

Получи се.многло ти благодаря :coffee:
Цитирай

И при мен се получи лесно и всичко мина ОК, с ROM: Runny 5.3.

Успех на всички които им предстой S-OFF Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)