Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Местене на приложения при Honor 7 lite /5c/
#1

Здравейте,

Искам да попитам как мога да премествам приложения на SD картата, гледах клип, че при този модел на андроид 6 има възможност да се местят приложенията на картата с памет и беше показано как става в управление на приложения - избираме даденото приложение и най отгоре пише хранилище и има бутон да се избере къде искаме да се премести. При мен обаче няма такава опция пробвах на много приложения, които съм свалил, но няма такъв бутон.
Ако това е важно само да спомена, че сим картата ми се намира в първия слот, а във втория съм сложил карта с памет - 16GB и сам задал по подразбиране паметта ми да е картата с памет.

Благодаря придварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Някои от приложенията не могат да бъдат местени на картата, в друга случаи може, ако устройството ти има root.

 
Цитирай
#3

Аз пробвах с различни приложения и ефекта е един и същи няма подобен бутон за местене в нито едно напр.инстаграм

Антон Тодоров
Цитирай
#4

Както бях писал в една друга тема единствения вариант е да зададеш СД картата като хранилище и така всички приложения ще се качват там, ползвам го, много е удобно и не създава никакви проблеми.
Настройки - Разширени настройки - Памет и съхранение - Местоположение по подразбиране. Смени го от "Вътрешно съхранение" на "СД карта", рестарт на телефона и готово.
P.S. Извинявай сега прочетох че си го направил. Да не би тези приложения от паметта на телефона да са инсталирани преди да си задал СД картата да е за съхранение, тъй като приложенията не се местят ако си ги инсталирал преди това. Варианта е деинсталиране на приложението и инсталиране наново и ще се премести в картата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)