Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

В сайта им няма зелен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Сигурно, но го предлагат Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

В Технополис има зелен цвят също,но не и за плюса.
Цитирай

Е то Plus-a няма зелен цвят.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-08-19, 20:15:34)hazART написа:  Е то Plus-a няма зелен цвят.

Има.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Колеги, бихте ли споделили кое трябва да пипна, за да изключа нотификациите докато говоря по телефона. Говоря и в ухото ми бибитка вайбър, Фейсбук месинджър и разни други приложения. Струва ми се ненормално. Същевременно при изключен дисплей някои приложения не ме нотифицират. Става въпрос за P10plus.
Цитирай

Здравейте,

Имам един върпос? Когато ме потърси някой приятел, му излзиза в пълен мащаб снимката на екрана, докато когато аз набирам, който и да било снимката на дисплея е размазана Sad. Има ли начин да се оправи този проблем някъде в настройките на телефона?

Благодаря предварително за съдействието. Smile
Цитирай

Здравейте,

В последно време ми прави впечатление, че P10-ката има проблем с инсталацията и ъпдейта на playstore apps. Като цъкна да инсталирам или ъпдейта някой апп стои на download.. интернет си има, през wifi или 4g - все тая, докъто не го ребутна не тръгва.

Някви идеи?

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай

Playstore обновен ли е до последната версия? Опитай да изтриеш кеша на самото приложение.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Всичко e up-to-date, трих кеша на апа, трих и на телефона. Утре, ще му направя и factory reset.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай

(2017-08-31, 21:45:46)pocko написа:  Всичко e up-to-date, трих кеша на апа, трих и на телефона. Утре,  ще му направя и factory reset.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
 
Не му прави... Аз опитах и нищо не става, само ребуут оправя за сега и това е само с версия "B162"
Цитирай

Не само.В164 също. От вчера се появи при мен този проблем.
Цитирай

(2017-08-29, 09:54:22)bgabagar написа:  Здравейте,

Имам един върпос? Когато ме потърси някой приятел, му излзиза в пълен мащаб снимката на екрана, докато когато аз набирам, който и да било снимката на дисплея е размазана Sad. Има ли начин да се оправи този проблем някъде в настройките на телефона?

Благодаря предварително за съдействието. Smile

Това си е от Андро 7, така си е заложено фабрично.

                                                                    
Цитирай

Имам нещо, което държи телефонът ми постоянно буден и не влиза в спящ режим, процесора си върти .. Как да разбера от какво е ?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За проблема със приложенията от Google Play, върнах на "B152" и всичко се оправи.
Цитирай

Здравейте, от вчера и аз съм с този телефон. Искам да попитам за снимките на контактите. Задавам снимка към контакт и при набиране от мен снимката е размазана, абе само някакви цветови нюанси, а същият абонат,  като ме набере си излиза на цял екран. Как мога да го оправя това.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Така си е . Само с Root се оправя.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Така си е софтуерно.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Много тъпо са го измислили

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Вчера влизам в магазин на Теленор след като реших да си взема P10, но продавача започна да ме убеждава че телефона е едносимов и че в България няма двусимова версия. Отказах се , а у нас гледам в интернет че другите два оператора го предлагат двусимовия вариант.
Разбрах че има версия 09 и 29 , какво трябва да гледам и къде в телефона .
Мисля пак да пробвам след някой ден .

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай

Влизаш в менюто - Всичко за телефона - Номер на версията. Трябва да е нещо като VTR-L09C432B164. Съответно ако е VTR-L29 е двусимов, а ако е VTR-L09 е едносимов. И при двата варианта можеш да ползваш микро сд карта, като при двусимовият модел слота за втората СИМ и за мемори катрата е споделен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

l09 - 1 sim
l29 - 2 sim
Цитирай

Здравейте, на начален екран изкарах икона за батерията, но сега не мога да открия от къде я изкарах?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2017-09-12, 18:20:50)simeonov_74 написа:  Здравейте, на начален екран изкарах икона за батерията, но сега не мога да открия от къде я изкарах?
Phone Manager / Settings / Shortcuts

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

Някой да е имал проблем при инсталиране на Вайбър. Звучи супер тъпо, но при стъпката с идентификация чрез смс или обаждане забива - изписва ми, че няма мрежа. Пробвах с изтриване и сваляне отново, няма ефект...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)