Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-09-13, 13:36:50)goshevv написа:  Някой да е имал проблем при инсталиране на Вайбър....
Да, обикновено търся решението на проблема си тук

 
Цитирай
Аксесоари

Мерси, проблемът е решен. Всъщност не съм сигурен, че е имало проблем, предполагам, че апликацията е забила просто, защото след като минаха 24 часа пробвах отново и регистрацията си протече нормално Smile
Цитирай

И при мене скоро се прецака вайбъра . Въведох си номера , уж трябваше да ми пратят обаждане ама не дойде . Махнах приложението , пак го качих , въведох си номера и веднага звъннаха за потвърждение . Според мен си е от Вайбъра !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Да от там е. Или няма да се обадят или кода не пращат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Добър ден.Някой може ли да ми каже как да увелича времето на заспиване на дисплея?В настроиките не е достъпно менюто за увеличаеане.
Цитирай

Да не си активирал енергоспестяващ режим на телефона?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-09-15, 09:26:37)ronnie72 написа:  Да не си активирал енергоспестяващ режим на телефона?

Благодаря ти.Това беше проблема.
Цитирай

Здравейте, P10 загрява ли по-сериозно, и ако да, къде и при какви условия?

SGS10
Цитирай

Моя досега не е загрявал сериозно,но аз съм с Huawei P10 plus,колкото и да го ползвам не загрява

Изпратено от моят BBB100-1 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Любимото ни телефонче (п10) поддържа ли OTG? Пробвам OTG флашка с преходник usb->usb-c и нищо не излиза.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

При мене си работи без проблеми. Преходника е на Самсунг и всяка флашка която сложа си работи.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Моя Р10 lite работи с флашка така че по големия му брат не би трябвало да има проблеми
Цитирай

Привет!
Не съм сигурен дали тук е точното място, но все пак..
Преди няколко месеца, след чупене на дисплея на телефона - обадих се на Huawei България, защото стана през първите 3 месеца и имах право на ВИП сервиз.. Дойдоха, взеха го, смениха дисплея безплатно и ми го върнаха... За което съм им благодарен...
Но след време се натъкнах на нещо нередно според мен - през настройките и ограниченията на профила ми във Фейсбук -
видях, че по различно време ми позиционира телефона хем в София, хем в Пловдив - от където съм...
В София не съм бил последните 7 месеца...
МОЛЯ за съвет - да блокирам ли този, който е в София и да видя, какво ще се получи...Притеснява ме да не си блокирам и моя по някакъв начин...
Притеснява ме тези от сервиза да не са намушили нещо нередно(софтуерно) в телефона... И някой да гледа нещо, което не му е работа...
Даже пращаше лайкове през Месинджер докато пиша, без аз да съм ги пращал аз  обаче...
Букви разни една след друга, без аз да го правя, а успявах и трудно да ги трия, защото той ги лепкаше постоянно, но пък само на моменти... Излизах и трудно от всякъде за да не пращам глупости...
3 пъти за 3 сесмици ресетвах телефона по 3те възможни начина...
Чудя се все още, дали има разлика между трите начина за ресет... Но мисля, че с КОДА стана най-сполучливо..
Замислих се обаче, че след ресет от мен, при закачането на компютър съм виждал бакъп на изпращани файлове по WhatsApp, които уж ги бях трил-ресет, а те пак бяха там...
Замислих се, че по-отворен от мен може да е измъкнал останала информация, което не желая...
После взех да мисля, че нещо с наместването на дисплея..., но след това видях и позиционирането на телефона в 2 града едновременно... И ме притесни...
2 дни с билд 179 успя да се задържи май май(засега..)още не съм го ресетнал, но и не мисля за в момента, че добре работи според мен......
В момента телефона просто лети....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това зависи от интернрта, нали GPS функцията не ти е включена постоянно?
За буквите не се притеснявай, случва се докато говориш да се активира екрана( заради сензора за близост).

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Чудя се, изпадна ми нов П10 на прилична цена. Нещо напоследък свикнах с големите дисплеи и малките рамки. Заслужава ли си към днешна дата да го закупя?

                                                                    
Цитирай

Е ти нищо не каза. Нов, чисто нов или.....
Зависи за какви пари говорим
Цитирай

(2018-04-16, 18:07:11)georgi4a написа:  Чудя се, изпадна ми нов П10 на прилична цена. Нещо напоследък свикнах с големите дисплеи и малките рамки. Заслужава ли си към днешна дата да го закупя?

И аз имах същата дилема тъй като ползвах 5.5 инча дали да взема P10 и да сляза на по малък дисплей.
Ами направих го и несъжалявам. Освен че не ми прави впечатление по-малкия дисплей, самия телефон P10 ми е по удобен като размер.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай

(2018-04-16, 18:43:52)vaso22 написа:  Е ти нищо не каза. Нов, чисто нов или.....
Зависи за какви пари говорим

П10 -чисто нов за 550 лв или Мейт 10 лайт за 485, пак нов

                                                                    
Цитирай

Аз съм твърдо за П10. Доста добра цена. Има ли и за мене един? Smile)))))
Цитирай

(2018-04-17, 09:48:31)vaso22 написа:  Аз съм твърдо за П10. Доста добра цена. Има ли и за мене един? Smile)))))

Сгрешен беше модела, за п10 лайт 
е ставало въпрос. Взех Мейта

                                                                    
Цитирай

Някой може ли да качи някъде рекламното клипче , което е в телефона и да шерне линк? Благодаря предварително !

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Здравейте,
Ще купувам P10 втора употреба. Мисля, че е купуван от мтел, освен гаранцията, какво друго да проверя на телефона?
Сега съм с p9 и доколкото си спомням нямаше сервизни менюта за тестове, както Sony имат.
Фабрично трябва ли да идват с оригинален протектор или не?
Собственика казва, че е купил някакъв nano glass протектор.

Отделно някой root с Андроид 8 правил ли е?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Взех телефона и съм много доволен.
Два въпроса имам.
В долната част на екрана имате ли нещо като
жълто петно? Видях го на един познат на p10 също го имаше и се чудя дали да го оставя в сервиз да го оправят.
Второ с Андроид 8съм, без root и други такива.
Не мога да намеря lock screen cleanup.
Там съм отмаркирал нищо да не работи в background с изключение на поща и месинджърите.
За пример махнал съм spotify, но като заключа екрана продължава да пее.
Защо така?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Справих се
Цитирай

Location widget ми прави проблем, постоянно пише busmantsi. Location-а си работи, maps, messenger нямат проблем, но widget-а нещо....
Пробвах рестар, добавяне наново, промяна настройките на location settings все едно.
Ето снимка

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)