Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-05-03, 11:18:01)emzo написа:  Оказва се, че едносимовите апарати са двусимови.
L09 може да се конвертне до l29. Нямам идея, как стоят нещата с гаранцията, но предполагам, че ако ще се търси такава, ще трябва да се смени оем инфото обратно с такова от l09.

Гледам в xda има няколко случая на брикване при подобни опити, на който му се рискува да пробва..

All we are is dust in the wind...
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-28, 00:15:31)batbozho написа:  И аз вече съм с п10.Като цяло за 4 дена ползване съм много доволен.Идвам от галакси 6 ейдж плюс и умишлено търсих по-малък тел. защото ми са неудобни чак толкова големи като плюса,като затова реших да е малкия въпреки много положителните коментари за големия му брат.Та мисълта ми е,че по нищо не отстъпва на стария ми тел.Даже напротив.Много ми харесва дизайна,дисплея противно на очакванията ми натрупани от мнения на "специалисти"се оказа повече от приличен.Слушам много музика имам сравнително висок клас слушалки на сони и през тях звука е достатъчно силен за да не го усилвам до край.Камерата няма и да я коментирам,за мен перфектни снимки с нищо не отстъпващи нито на моя стар тел.,нито съответно на 7 ейдж който има същата камера.Хоум бутона му е убиец,много му се кефя като с него правя всичко и съм изключил тези бутонина екрана и ми е супер удобно.А скенера е феноменален и лови за части от секундата, така също и с мокри пръсти.На светлинни год. пред този на S6+ edge.Изклюително бърз.Нямал съм проблеми с отварянето на каквито и да е страници и приложения и играта която играя Star wars galaxy of heroes зарежда и отговаря по-бързо  от самсунга.Има много интересни настройки и глезотиики само да му се занимава на човек.Тъй като на ейджа батерията беше отчайваща още в началото,а след год. вече нямаше заряд още в 13.00 часа, батерията също ми се струва прилична въпреки,че пак трудно изкарвам ден,но е далеч по-добре.
Като минус може да се отчете липсата на защита от вода и евентуално и безжично зареждане което не е толкова голям проблем за мен.А и на Самсунг програмата за здраве е доста по-напред от тази тук.Като има доста повече функции.

Вчера сравнявах дисплея на хуавея с дисплея на lg g6 телефони в един ценови клас иди и виж разликата вижда се от километри хуавея има много умрял дислей скапани нотификации виж в хда всички реват за нотификациите и че като е заключен екрана не работят и музиката също
Цитирай

С нотификациите проблем няма, просто хората не знаят, как да си ги настроят. п9/п10 и прочие, не са за потребители идващи от самшит.

G6 най-вероятно е по-висок клас устройство.Пък знае ли се.
Цитирай

(2017-05-04, 08:24:42)Kurnasko написа:  Вчера сравнявах дисплея на хуавея с дисплея на lg g6 телефони в един ценови клас иди и виж разликата вижда се от километри хуавея има много умрял дислей скапани нотификации виж в хда всички реват за нотификациите и че като е заключен екрана не работят и музиката също

Хайдде да не си говорим глупости! Никъде не съм прочел за подобни проблеми, описани в xda! Камо ли някой да "реве"! Всичко си работи много добре  И хайде да не хвалим точно тук дисплейте и изобщо последните няколко модела на lg!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

(2017-05-04, 08:47:39)maktub19 написа:  Хайдде да не си говорим глупости! Никъде не съм прочел за подобни проблеми, описани в xda! Камо ли някой да "реве"! Всичко си работи много добре  И хайде да не хвалим точно тук дисплейте и изобщо последните няколко модела на lg!

Има достатачно инфо хда прочети пък и виж сам как ти работят нотификациите ще намеря темата и ще я постна не ставаи смешен за дисплейте на лг просто ги сравни
Цитирай

(2017-05-04, 09:39:46)Kurnasko написа:  Има достатачно инфо хда прочети пък и виж сам как ти работят нотификациите ще намеря темата и ще я постна не ставаи смешен за дисплейте на лг просто ги сравни

Ами сигурно достатъчно често чета xda! Отделно, че телефонът е пред мен и знам кое как работи! И хайде да не ми говориш за дисплеи на lg! Точно през последните няколко години ползвах марката - G2,G4, GFlex2, като последният го имам още! Защо ли не очаквам нищо хубаво и от g6, особено от шантавият му размер! Така че ми спести поученията! От личен опит знам какво представляват и мога сам да направя сравнение!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Kurnasko, говориш пълно глупости. Абсолютни простотии. Това, че някои си не е знаел как да си настрой телефона, не означава, че има проблем с телефона. А дисплея на Р10 е един от най-добрите 1080р дисплеи. Не говори такива глупости, за да не ти се смеят.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Майската корица на списание EVA е заснета с Huawei P10 : http://www.mobilebulgaria.com/news/40140...huawei-p10

 
Цитирай

Хубава тема при колегите с Mate9! Тест на вида флаш памет, която е вложена в телефоните ни! Работи и при нашият модел, а аз съм от късметлиите!




https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=89770

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

KLUCG4J1EB-B0B1 т.е. ufs2.0 Sad
Но поне е бърза ! Smile
Цитирай

Моята е същата, та затова се смятам за късметлия. Паметта наистина е бърза.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Разликата между 2.0 и 2.1 е само в бенчмарковете, в практиката не може да се забележи. Айфон 7 например вади резултат за Sequential read от само 400 Mb/s (+/- 30), но зарежда приложения и мултитасква по-добре от Galaxy S8, който на същия тест прави над 800 Mb/s. И изобщо в момента почти няма приложения или процеси в един смартфон, които да могат да се възползват от толкова високи скорости на четене и запис, най-малкото заради ограничения от процесора и самия софтуер.

All we are is dust in the wind...
Цитирай

Момчета как е звукът на 10-ката? Интересува ме като мп3 плеър със слушалки,а и на говорители
Цитирай

Писано е назад в темата по този въпрос!

Изпратено от моят LG-H955 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

И аз съм в кюпа с P10, но още не съм започнал активно да го ползвам че едно нещо ми липсва-ROOT и най-вече Adblock. Някой да е пробвал дали се получава и дали създава проблеми. Иначе телефончето не е лошо - минах през няколко S-а на Самсунг, LG G3, и в последни време няколко модела на Xiaomi (невероярни телефони за парите си, и не смятам да махна верния си Redmi 3 Pro), но никой нямаше добра камера и реших да взема този и да видя що за стока е...
Цитирай

Изчакай малко с рутването, то и без това адблока не блокира като хората.
Цитирай

аз използвам Adguard, няма ядове с него

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2017-05-04, 08:24:42)Kurnasko написа:  Вчера сравнявах дисплея на хуавея с дисплея на lg g6 телефони в един ценови клас иди и виж разликата вижда се от километри хуавея има много умрял дислей скапани нотификации виж в хда всички реват за нотификациите и че като е заключен екрана не работят и музиката също

Значи с G6 може да се водят в един ценови клас, ама реално разликата е 200-300 лв. което не е хич  малко. И това с нотификациите е пълна глупост. Нямам никакъв проблем при заключен екран с нито една нотификация. Дисплея не знам колко е по-добър на LG-то, за мен мен този е супер и ме устройва идеално

Huawei P10 -черен 64 гб.
Цитирай

(2017-05-06, 14:41:38)batbozho написа:  Значи с G6 може да се водят в един ценови клас, ама реално разликата е 200-300 лв. което не е хич  малко. И това с нотификациите е пълна глупост. Нямам никакъв проблем при заключен екран с нито една нотификация. Дисплея не знам колко е по-добър на LG-то, за мен мен този е супер и ме устройва идеално

Телефона не е лош никак просто на мен не ми допада а ти можеш ли да ми обясниш как да изкараме нотификации когато дисплея не е включен че се мъчим да ги подкараме на п10-ката на един приятел и не става трябва да отключиш телефона и тогава излизат при мен светва дисплея изписва съобщението и според времето което съм задал изгасва
Цитирай

(2017-05-06, 15:35:26)Kurnasko написа:  Телефона не е лош никак просто на мен не ми допада а ти можеш ли да ми обясниш как да изкараме нотификации когато дисплея не е включен че се мъчим да ги подкараме на п10-ката на един приятел и не става трябва да отключиш телефона и тогава излизат при мен светва дисплея изписва съобщението и според времето което съм задал изгасва
Това пробахте ли?
[Изображение: f6eddd0f03d442118db0691a36eaa08e.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2017-05-06, 16:03:24)pocko написа:  Това пробахте ли?
[Изображение: f6eddd0f03d442118db0691a36eaa08e.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Благодаря сега ще му пратя линка да пробва
Цитирай

Здравейте колеги от една седмица и аз съм притежател на Huawei P10.Може ли да ми кажете точно как се прави регистрацията за Vip членството,понеже ми пише че съм с обикновено.И също така да попитам имам ъпдейт,но някъде бях чел че след него май батерията по-бързо падала и още не смея да го инсталирам Smile
Цитирай

От hicare приложението.:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И на мен така ми показва,но видях снимка в нета в която е показано как vip e златно и пише до кога е валидна гаранцията.И за това си помислих,че нещо съм объркал.[Изображение: YIiV85T0bx_ucbN5kVz4oV0A67XAkyp4XwwTOGC3...vU=h900-rw]
Цитирай

(2017-05-06, 16:03:24)pocko написа:  Това пробахте ли?
[Изображение: f6eddd0f03d442118db0691a36eaa08e.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Пробвах ме ама излизат само нотификации от вайбър от месинджера на феиса неще пък и от вайбъра понякога не иска  Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)