Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колега, това е дъвкано от п9 още.
мемори уайт листа, пауър листа и накрая катинара от таск мениджъра.

Проблеми няма, просто потребителите не знаят, как да го настроят.
Цитирай
Аксесоари

Нещо не мога да схвана - когато пусна предната камера мен ме фокусира, но около мен е размазано. Когато с приятелката ми пробваме да се снимаме тя не е на фокус. Пробвахме с нейният P9 и няма нищо такова. При вас има ли го това?
Цитирай

изключи портрет режима, по дефаулт е включен
Цитирай

Не те познавам, но ако някъде някога се засечем имаш доста бира от мен.
Цитирай

Споделете от къде ги купихте телефоните си.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2017-05-07, 10:23:57)zamundaaa написа:  И на мен така ми показва,но видях снимка в нета в която е показано как vip e златно и пише до кога е валидна гаранцията.И за това си помислих,че нещо съм объркал.

Това ли имаш в предвид?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай

(2017-05-09, 16:28:52)amonev написа:  Това ли имаш в предвид?

Да,точно.Писах във фейсбука на Хуауей страницата и те ми провериха по имея гаранцията казаха ,че всичко е наред,но ми стои обикновено членство и вип е в бяло а не в златисто  Rolleyes
Цитирай

Снимката по-горе е от п9 обаче.
Цитирай

(2017-05-09, 20:20:51)emzo написа:  Снимката по-горе е от п9 обаче.

Да, от P9 е. Не виждам никакви проблеми обаче дали логото е златисто, сребристо, VIP или редовен клиент ... наложи ми се веднъж чрез оператора Виваком от който го взех, да го пращам чрез тях в официалния сервиз и смея да кажа, че хората са изключителни професионалисти. Пет дни "пътува" чрез Виваком /от сайта им за проселедяване на ремонта го знам/ и когато Huawei са го получили ми се обадиха лично, увериха ме че ще оправят проблема в най-кратък срок, в случая беше за ден и ще ми го изпратят по куриер за тяхна сметка, вместо да чакам през Виваком и препращането по тяхната верига, докато дойде при мен обратно.

Също бяха изключително учтиви когато по Коледа излезе актуализацията към Андроид 7, бях се записал за бета тест. Започнаха актуализациите, но при мен не излизаше. Обадих се на съпорта, от другата страна беше учтив млад мъж, каза така и така ще проверим, записа си IMEI адреса на телефона ми и каза че до час ще се обади. След няма и 30 мин ми изписа че има налична актуализация, а малко след това звънна същия човек и попита всичко ОК ли е, казах да и това беше ... накрая и тонколонка ми изпратиха за тяхна сметка, понеже съм се бил записал за бета теста.

Е как следващия ми телефон да не е пак Huawei питам? Така се прави бизнес, с отношение към клиента, а не с киснене по квартални сервизи, магазини на оператори, разни Техно-та и др.!!!

Ако следващия път, да чукам на дърво да не се случва де, но ако се наложи и имам валидна гаранция /пък и да нямам едва ли ще ме върнат, след като си плащам ремонта/, звъня директно на тях и им го изпращам вместо да се занимавам с търговците.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай

Имах предвид, че на п10 не излиза с голд или поне аз не съм видял от няколко бройки, които съм разцъквал.
На п9 и на мен ми излизаше с голд.
Цитирай

Точно Gold си излиза на p10[Изображение: eb71423e0d6a303428d484f4d3790013.jpg]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

A как си се логнал , чрез гугъл или самостоятелен huawei акаунт ?
Цитирай

[img][Изображение: Screenshot_20170510-195455.png]image hosting above 5 mbcertificity.com[/img]

При мен също е златно членство! Със самостоятелен huawei акаунт съм!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

(2017-05-10, 09:13:12)emzo написа:  A как си се логнал , чрез гугъл или самостоятелен huawei акаунт ?
Чрез самостоятелен huawei account

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз през гугъл, може от това да е.
Цитирай

Аз съм с Гугъл акаунт и пак е Gold

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай

Е нямам идеи, обадих се на телефона им, не ми е голд мембършипа, но след проверка е активирана вип гаранцията.
Цитирай

Да попитам аз , някой знае ли дали ще има в България цялата цветова гама ?
Цитирай

За сега не, https://www.youtube.com/watch?v=MCpNm4Y-1eM тука говорят за цветовете и самия телефон Smile
Цитирай

(2017-05-10, 19:12:04)maktub19 написа:  [img][Изображение: Screenshot_20170510-195455.png]image hosting above 5 mbcertificity.com[/img]

При мен също е златно членство! Със самостоятелен huawei акаунт съм!

Колега как си сменил фона от бял на черен?Някаква тема ли ползваш или?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

POWER бутона и сензора за пръстови отпечатъци винаги ли ви хващат? Защото при мен от време на време отказват. Хваща, хваща, заключвам телефона и не ми разпознава пръста.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Да попитам някой има ли проблем със загряването при включена камера и писане във месенджер. Имам чувството, че загрява страшно много. При п9 лайт не съм имал такъв проблем.
Цитирай

Дори докъто ми стои в джоба притопля.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2017-05-12, 15:16:37)boboe написа:  Колега как си сменил фона от бял на черен?Някаква тема ли ползваш или?

Здрасти! Използвам ето тази тема - EMUI Themes Factory for Huawei!
https://play.google.com/store/apps/detai...mesfactory

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

(2017-05-12, 20:02:00)didopioneer написа:  Да попитам някой има ли проблем със загряването при включена камера и писане във месенджер. Имам чувството, че загрява страшно много. При п9 лайт не съм имал такъв проблем.

В началото и при мен беше така, сега обаче не загрява не знам каква е причината.Не съм правил ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)