Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодаря, най накрая го намерих.

Huawei P10
Цитирай
Аксесоари

Телефоните на Huawei от серията P10 идват с подарък : http://www.mobilebulgaria.com/news/40608...-с-подарък

 
Цитирай

Колеги , преди 2 дни ми се появиха 2 проблема . Единият е , че когато някое приложение ми иска някакво разрешение (местоположение, съхранение и т.н. ) не мога да натисна ,,позволи" . Прозореца седи , но като натисна нищо не се получава ... все едно е бъгнато ! Вторият проблем , че преди 1 седмица някъде опитах да сложа B153 ( май е за едносимовият модел а трябваше да сложа B152) и ми даде някакъв verification ерор и сега всеки път когато рестартирам телефона ми дава ,, Your device has failed verification and won't work properly" или нещо подобно . Не съм го руутвал ! Направих фабрични настройки , но след 3-4 дена пак се появява бъга със разрешенията ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Здравейте Smile От няколко часа и аз вече съм в P10 клуба със син.. Учудващо синия вариант не се предлага като опция от сайта на оранжевите, а днес точно такъм ми намериха. Нямам намерение да проверявам каква е паметта и прочее.. Тия работи ме вълнуваха преди години, телефонът лети, на мен това ми стига.
Голямото ми притеснение свързано със слушалките не се оправда, но пиша да изкажа други малки възмущения..
Първото е превода на BG менюто.. на моменти е абсурден, имам чувство, че е с google translate, но не е болка за умиране.
Другото по- дразнещо е, че ми иска някакви разрешения за почти всичко, което направя, но като цяло  е това Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай

Разрешенията от android 6.0 на сам мисля са си така, не зависи от модела.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз БГ меню не ползвам и никога не съм ползвал точно заради тези абсурдни преводи. Мисля че никога не съм виждал свестен превод, а съм сменил адски много марки и модели. За разрешенията - не е лошо да имаш някакъв контрол, по-добре от колкото да инсталираш нещо и после да си гледаш снимките в някой сайт(пример просто) заради някой погрешка инсталиран ап с разрешение за достъп до файловете на паметта. И да-телефона е супер.
Цитирай

Да се отчета и аз с една играчка. 
Ама имам проблем с регистрацията в hicare. 
Имам акаунт, обаче не ми праща смс. Дава ми, че защитата на акаунта ми е включена, пращам заявка за смс и не го получавам. Накрая ме кара да чакам 24 часа за следващ опит. Някакъв друг начин? С предните телефонои проблем нямах. Хем не мога да получа вип сервиза, хем половината функции не мога да ползвам. Теми, здраве... Дайте идеи???
Цитирай

Нещо и при мен не иска да праща SMS на Мейт 9 и го промених отгоре да го прати на имейла. При теб няма ли тази възможност?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Имаш бира човече. Стана.
Цитирай

Здравейте, 

искам да питам някой дали знае сервиз или от къде може да се поръча оригинален заден панел за П10?
Цитирай

Най-добре е да се свържеш с официален сервиз. Отвори приложението HiCare, иди на услуги и там имаш гореща линия и центрове за обслужване. За къде ти трябва?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Аз гледах, че смяната е елементарна, и аз мога да си го направя стига да намеря от къде да си поръчам. Много добре са направили, че задния капак просто се маха, а не е както беше преди в айфон да кажем. Разглабял съм 5с, за новите модели не знам, но предполагам, че и там всичко ще е хванато за задния панел и ремотна се превръща в кошмар. Поздравления за Хуавей в това отношение.  Иначе ако ще го давам в сервиз ми трябва за София.
Цитирай

[Изображение: 18079200_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Мерси на колегата за контактите, само за информация ако някой друг рещи да сменя панел, цената за смяна е 155 лв, като говорим за официален сервиз. Според мен доста преувеличено тъй като панела се сменя може би за 3 минути.
Цитирай

Аз лично ако ми се наложи бих ги дал. 
В крайна сметка услугата струва пари. Тия хора предполагам не фотосинтезират.
Но понеже ние в Бг сме царе на...лепене на феродо, обличане на копчета и ловене на бримки, няма да дадем пари за сервиз. 
Нали се сещаш, че този човек, който получава там заплата, утре ще дойде и ще си купи нещо, което ти продаваш(предлагаш като услуга). Ама ако си поръчаш капак от Китай за 2 лв и си го смениш за 3 мин сам, той няма да дойде да си купи от теб, защото това, което ти предлагаш, някой може да си го направи и той за 3 мин. 
Та така. За това и няма да се оправим. Bu
Цитирай

Със сигурност има сервизи предлагащи същата услуга, но доста по-евтино.

А техника в официалния сервиз си изработва заплатата по сервизния канал.
Цитирай

(2017-07-31, 13:43:40)skiman написа:  Аз лично ако ми се наложи бих ги дал. 
В крайна сметка услугата струва пари. Тия хора предполагам не фотосинтезират.
Но понеже ние в Бг сме царе на...лепене на феродо, обличане на копчета и ловене на бримки, няма да дадем пари за сервиз. 
Нали се сещаш, че този човек, който получава там заплата, утре ще дойде и ще си купи нещо, което ти продаваш(предлагаш като услуга). Ама ако си поръчаш капак от Китай за 2 лв и си го смениш за 3 мин сам, той няма да дойде да си купи от теб, защото това, което ти предлагаш, някой може да си го направи и той за 3 мин. 
Та така. За това и няма да се оправим. Bu

Живия е Германия и понеже скоро се прибирам за малко реших, че може да го оставя да му сменят панела тъй като има няколко драскотини които ме дразнят. Оригиналенен панел тук струва 40 Евро. И да, предпочитам да развинтя 2 болта, да махна стария, да сложа новия и след 5 мин да съм забравил, че нещо се е случило, вместо да чакам със дни или седмици да бъде изпратен някъде. Някои хора много обичат както се казва да са "на всяка манджа мирудия" но в случая може сам да си отговориш дали коментара ти е излишен или не. Преориентирай се за някой форум за политика или футбол, че от това нали всеки разбира и експерт (знае как ще се оправим и как не).
П.С. всеки решава сам как да си харчи парите.
Цитирай

Аз те разбирам, в Дания ми искаха около 450 за дисплей на Galaxy S4 (пращат ги в Германия някъде на сервиз,май Medion беше). Минах с колата върху него и от застраховката му , срещу 75лв. собствен риск му казват тук, ми дадоха нов...
Цитирай

Онзи ден се сблъсках с много неприятен проблем изразяващ се в произволен рестарт на телефона докато пътувах от София до Враца и в самия град и околностите му. За първи път ми се случва понеже често пътувам. В статистиката на батерията забелязах че през повечето време съм нямал обхват което е много странно тъй като имам и друг апарат на същия оператор (Теленор) и при него всичко е ОК. Мобилната мрежа е настроена на 4G,3G,2G автоматично. Пробвах само 3G,2G но без подобрение. Пуснах го в safe mode да не би някое приложение да дава проблем но без резултат, рестартира се от време на време. Странното е че се прибрах в София и всичко се оправи. Не знам какво да мисля проблема в мрежата ли е или в апарата или е комплексен.
Цитирай

Някой от вас ако има бял/златен да каже дали около пръстовия след като си го натискал толкова време почернява? Точно това ме спира за зелен или златен.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Huawei P10 е обявен за камерафон на годината от EISA. Honor 8 Pro печели наградата за най-добър потребителски смартфон.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40899...D0%B8-eisa

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Дали ще се предлага при операторите зеления цвят, защото от Huawei го обявиха, че вече е наличен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ако някой има инфо, то това трябва да са служителите в официалното представителство в София. 02 9950980.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Huawei P10 + вече е представен и в нов цвят : https://phoneradar.com/huawei-p10-plus-l...ack-color/

 
Цитирай

Виваком предлагат зелен вече. Но за + не знам дали ще има.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)