Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Самсун Галахи 7 или Едже
#1

Здравейте , предстои ми закупване на нов телефон , и имам колебания между S 7 или Edge модела . Притежател съм на  Galaxy s 5 от както е излезнал и сам доволен , най вече от защитата IP38 . И относно това работя в басейн и ми е важно , който има наблюдение над това , и кой е по добър естествено нека коментира . Галахи с 5 цата е още жива , но все пак остаря . Тези исказвания , че не бил добър прегрявал , че батерията гармяла , че се давил верни ли са . Или просто хейтари които имат Айфон и не харесват Марката Самсунг

Samsung Galaxy S.5
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е нужно да питаш,а взимай edge поради хиляди добри причини...

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#3

https://www.youtube.com/results?search_q...or+s7+edge
Цитирай
#4

Подобна дилема имах. Взех S7, не ми се занимаваше  да купувам скъпите стъклени протектори, които трябва да им трепериш за да не се разлепят, и да пазя извитото крайче на дисплея да не го чукна някъде странично, отделно едж ми е по неудобен, нестабилен и неуверен при захват с ръката. Иначе еджа е по красив и с по голям екран и някакси по женствен. Отделно на мен трябваше Дуос, а на еджа скача цената още..Сам решаваш Smile Не ангажирам с мнението си.
Цитирай
#5

(2017-02-15, 11:30:45)radoo84 написа:  ..отделно едж ми е по неудобен, нестабилен и неуверен при захват с ръката... и някакси по женствен..

Е точно заради това взех чистият S7, но на Еджа му е по- добра батерията и държи доста повече.

                                                                    
Цитирай
#6

Аз имам и двата. Чистия ми е по-удобен за работа. По-големия дисплей обаче си е по-голям. Според мен чистия ще ти е перфектен за басейна.
Такива проблеми от изброените не съм срещал. Имат проблемни бройки, но това са единични случаи. Ако има гаранция ти сменят телефона с нов.
А ако ти се дават пари изчакай новия S8. До месец може да излезе на пазара в България. S7 си го купих на 11 март 2016.

'g'SM-G955F
Цитирай
#7

Мерси , на всички най вече на Ванко , който забеляза и другите неща , които за мен са важни най вече водо устойчивоста . Много си прав ванка ако излезе до края на апарил може и той да е . Но пък от финансова гледна точка кво ще се испусне щом с7-цата има квото ми трябва , и не се знае кво ще има 8-цата . С 7 цата вече мисля че е разработена и савсем най-скоро трябва да излезе в бг официален ЪП

Samsung Galaxy S.5
Цитирай
#8

Имам Еджа, извитият екран е интересен в началото, но мисля, че "обикновеният" екран е много по-приятен за окото и за работа.

Повече никога няма да си купя извит екран, телефона не е лош, но прави екрана по-малък, а това не ми харесва.

Онзи ден си играх с А7 2017 и останах очарован от екрана.. даже мисля да продавам Еджа и да си купя негоSmile

Вземи с7 (без едж).... аз моя го ползвам вече година без протектор, и е без драскотина екрана и не го пазя телефона.

Погледни и А5/А7- уникални са според мен...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Утре, живи и здрави, бартеросвам моят нов S7 за S7 Edge,
..сега е момента да ме разубедите/убедите в смяната Smile

                                                                    
Цитирай
#10

Няма да съжаляваш.Имал съм ги и двата. Еджа по ми допада.По голяма батерия по функционален.И лично за мен по красив.
Цитирай
#11

След 2 месеца пак ще искаш non-Edge версията или нов телефон...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#12

Съмнявам се. Edge има предимства заради които няма да иска нормалната седмица Wink

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#13

И аз съм с едж и мога да кажа, че нормалната С7-ца ми изглежда направо като реплика. Свикнеш ли веднъж да гледаш извитото стъкло другото просто стои... грозно. От друга страна телефона поне за мен е неизползваем без кейс (не, че го и ползвам без). Постоянно регистрира фалшиви докосвания заради извития ръб като го ползваш с една ръка и самата функционалност на еджа съм ползвал първата седмица само, ама това си е по-скоро до лична преценка, тъй като съм свикнал да си слагам всичко в папки. Приятелката ми пък няма пукната икона на екрана и ползва само менюто от еджа.

За мен най-важните фактори между С7 и С7е бяха размера, батерията и естетика. Моя съвет е да отидеш в магазин да ги видиш и двата и да си прецениш кое ти харесва повече. Като функции нямат кой знае каква разлика.
Цитирай
#14

+1 за ейджа и +1 За горния пост

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#15

Взех Еджа- Blue Coral и само го премятам от ръка на ръка Big Grin Иначе цвета е трепач
Ще видим дали ще се спогодим.

                                                                    
Цитирай
#16

Честито!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#17

Благодаря,
ще дам отзиви и сравнение с чистата 7-ца , след известно време на ползване.

                                                                    
Цитирай
#18

Аз на еджа винаги му докосвах дисплея неволно и откачах и съжалявах че съм го избрал него, докато не взех много тънко и готино кейсче което елиминира тоя проблем и сега съм си много доволен от телефона.
Цитирай
#19

И аз на моя му взех прозрачно калъфче на Speck, и освен че предпазва от неволни натискания, върши работа и за защита.

Прави ми впечатление обаче, че при нугата неволните натискания с дланта са намалели, явно са пипнали софтуера допълнително.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#20

Точно щях да кажа, че очаквах повече неволни натискания с Еджа, но за цял ден ползване, нямам такъв проблем.
Иначе Еджа си е гъзарийка- признавам Smile

                                                                    
Цитирай
#21

От вчера го имам(еджа).Уникален телефон,наистина
Цитирай
#22

(2017-04-13, 17:25:27)consult написа:  От вчера го имам(еджа).Уникален телефон,наистина

Честито! Да си го ползваш със здраве.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#23

Мерси.Наистина е уникален.Мислих се за някво xiaomi,но никак не съжалявам.
Цитирай
#24

Честито!
Xiaomi- стават, но има още "хляб да ядът" Smile

                                                                    
Цитирай
#25

Честно да  ти кажа,бях се насочил към oneplus3t,xiaomi mi mix,xiaomi mi5s,xiaomimi5splus,xiaomi mi note2.Микса е добре ама е с кофти камера и  е керамичен- лесно се чупи,нота е добре ама е доста скъп все още,ми5с и ми5с+ недоумявам как поне не са сложили gorilla glass,по-малкия супер камера,по-големия(ми5с+)кофти камера.Изобщо извадиха 4 телефона с 821 процесор и един няма да са сложили всичко.
И така,апък и не робувам на марки,явно самсунг не са сапунерките които бяха в началото а и всички ревът как софтуера им е бомбок,е всичко просто...лети.Телефонът е наистина уникално бърз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)