Анкета: За кой очакван смартфон се вълнувате най-много - Нямате права да гласувате в тази анкета.
HTC 11
8.16%
8
8.16%
Huawei P10
9.18%
9
9.18%
LG G6
16.33%
16
16.33%
Samsung Galaxy S8/S8+
31.63%
31
31.63%
Sony Xperia (X2???)
12.24%
12
12.24%
Друг (моля уточнете в коментар)
22.45%
22
22.45%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За кой очакван смартфон се вълнувате най-много?
#1

   AndroidBG ви пита...


"За кой очакван смартфон се вълнувате най-много?"


[Изображение: Which-upcoming-device-most-excited-MWC2017.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Хайде аз като първи гласувал в анкетата да дам и коментар ... Гласувал за Samsung Galaxy S8, Huawei P10, LG G6 ... отчетено като 3 гласа ...

Като начало ... Не се "вълнувам" ... не виждам какво има да се вълнувам ... просто следя развитието на телефоните ... Та развитие тази година очаквам от : Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy X, Google Pixel 2, Xiaomi Mi6, Huawei P10, LG G6, OnePlus 4, Nokia Android phone, Moto G5 & G5 Plus ...

И като стана въпрос за развитие нещо ми се губи същото в HTC 11 и Sony Xperia ... Дано да греша, ама там нещо нямам интерес или по скоро нищо не предизвиква интереса ми ...
#3

Гласувах за Г6 . Само не знам дали ще го дочакам. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
#4

Аз за S8 ... интересен ми е ... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#5

Гласувах за "друг", имайки предвид, че не се вълнувам. Може да се развълнувам, като излезязат реално на пазара телефоните, но трудно се вълнувам от слухове. Освен това не се очаква в обозримо бъдеще да има някой отличаващ се модел.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#6

''Вълнувам'' се какво ще извадят Xiaomi с Mi6 имайки в предвид непостоянството им с визията. Доста добре се справят за сега с укриването щом няма ''изтекли'' рендъри.

[Изображение: 21693249.jpg]
#7

И аз гласувах за друг. Конкретно не съм убеден, че чакам някой да излезе с интерест. Няма кой знае какво ново да предложат - нов процесор и всичко останало е прах в очите.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


#8

Гласувах за друг, защото чакам Mi 6.
Иначе избрах също Самсуняка и Хойвея Wink
#9

И аз гласуват за друг. Очаквам Oppo да изкарат Find 9 или нещо висок клас. И четох че следващия 1+ ще е пет, четири носело не щастие и ще ли да го прескочат.

Huawei P10
#10

Познатите играчи Samsung, LG, Sony, HTC, мисля няма с какво особено да ни изненадат. Освен с все по-високи и по-високи цени. Честно казано от известно време се вълнувам много повече какво ще покажат китайците. В този ред на мисли, очаквам да видя какво ще ни покажат Xiaomi Mi6, Xiaomi Mi Mix 2, OnePlus 4, Oppo Find 9, Vivo Xshot 2, ZTE Nubia Z12, ZTE Axon 8, ZUK Edge 2, Meizu Pro 7, Le Eco Le 4 и т.н.
#11

След провала със Note 7 очаквам с нетърпение нов модел от серията Smile
#12

Samsung Galaxy S8/S8+ или както се водят и Друг: iPhone 7s/+ или 8/+ но бих се радвал и другите производители да представят интересни неща......
#13

(2017-02-16, 13:27:45)V.O. написа:  След провала със Note 7 очаквам с нетърпение нов модел от серията Smile
И аз така. Интересно ще е да видим как ще си върнат реномето. Другите, от които очаквам много са LG G6 и Huawei P10.
#14

Аз съм развълнувам да видя S8, ама да си призная, телефона който чакам и очаквам е Pixel 2.

Samsung Galaxy S10+ Green
#15

Вълнувам се за премиерите на С8/С8+, Ноут 8 и новите айфони.

Особено се вълнувам за OnePlus 4 и Пиксел 2, защото някой от тях ще е следващия ми телефон.
#16

Очаквам с нетърпение Р10 и LG G6

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
#17

Единствено се вълнувам да видя каква НОКИА 3310 ще се появи.... всичко друго вече е ала-бала... умрели идеи за иновация, само насвирване на параметри....скуууууука

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
#18

За този, който ще изкарва минимум една седмица ползване, добра камера и ксенонова светкавица като стария K800i. Чакаме го, но кога ли ще го анонсират Smile

#TeamPixel
#19

Аз лично очаквам с интерес два телефона: iPhone X(не "хикс" или "екс",а латинското 10) и Pixel 2.
От тях очаквам нещо интересно и иновативно....Доста неща излезнаха като слухове за новостите в следващия iPhone,а мисля,че и Google има какво още да предложат...Може би не случайно шефът на дизайнерите отвори тема за това,какво очакват да видят потребителите в Pixel 2,но спирам до тук...Smile
#20

Аз очаквам Samsung Galaxy S8/ Samsung Galaxy S8+ и iPhone 8/ iPhone 8 Plus, тези най-много, но и другите производители е добре да представат нещо добро, но като се замислиш всеки 2 очаква Samsunga и iPhonea.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#21

Най много очаквам новия iphone 8 или както ще се казва, останалия андроид свят тъпчат хардуер и безумни резолюции.Преди години LG направиха перфектния телефон с "G2" и очаквам някой да повтори този екран в такова тяло, но..... Единствено LG всяка година представят напълно различен дивайс и ми е любопитно да видя G6-чката, но и възкръсването на nokia също Smile

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
#22

Новите нокии,завръщането на краля на телефоните :v

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
#23

(2017-02-16, 13:27:45)V.O. написа:  След провала със Note 7 очаквам с нетърпение нов модел от серията Smile

И аз..

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#24

чакам LG G6

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
#25

Гласувах за HTC 11. Мисля, без никой да очаква, ще ни изненадат. И затова те са ми най-интересни засега!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)