Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безжично зареждане
#1

Здравейте!

Купих безжична стойка за Ноута, но се оказа, че не работи. Разтърсих се из нета и видях, че трябва му се сложи нещо като допълнителен адаптер, подобен на стикер, който се лепи под капака, на батерията. Някой има ли идея, от къде в България мога да закупя такова нещо?
Благодаря предварително!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.youtube.com/watch?v=Hu0Oj8kddGQ
Цитирай
#3

Да, точно това е. Трябва ми само "стикера", за батерията.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Аз на моя му поръчах от Ebay

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#5

Гледах ги там, но доставката излиза по-скъпо от самия продукт.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

В Алито има голям избор - например: Receiver Sticker For Samsung Note 4 N9100
Цитирай
#7

OK, благодаря! Явно ще е от чужбина.
Цитирай
#8

И аз от Алито си викнах този адаптер, обаче не ми харесва как работи. Половин час намествам телефона върху плочата за безжичен заряд, и след това много бавно зареждаше. да не говорим че капака едвам се затваря и се деформира, което ме дразни и го махнах.
Цитирай
#9

В алито има капаци в които е вграден този стикер за безжичното зареждане.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#10

https://www.aliexpress.com/item/PU-Leath...0.0.DQTLcM
това си го взех пореди година на цена от 12 $, но сега гледам са си вдигнали почти двойно цената. Също взех си и гръб с такова зареждане за другия ноте 4 и двата работят без проблем при безжично зареждане.
Ще споделя само опит, че това с размеестването и наместванетго на телефона ми се случи с 2 различни пада (имам 4 безжични пада, купуване във времето за моите и на жена ми телефоните) и с 2 от тях имаме проблем. Те са купувани преди 3 години още за галакси S3-ката и Ноте 2 ги позлвахме, но след като си поръчах за моите телефони преди година новите нямат този проблем с нито един от 4-те телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)