Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рекламни APK-та проблем !
#1

Здр. Имам следния проблем с моя RedMi Note 3 Pro (SD) Stable 7.1.9.0.0 Телефона си работи перфектно след като му оправиха сим картите в Китай, и от рома съм много доволен освен постоянно изкачащите реклами за приложения, игри и прочие. Естествено не им давам да се инсталират, но един ден забелязах доста голяма загуба на памет, и когато влязох в файловия мениджър папката ми с изтеглени файлове беше препълнена с инсталационните файлове на приложенията които ми се рекламират, изтривам ги и няколко дена няма нищо, но след време като проверя пак се е напълнила папката( рекламите си продължават да текат) ! Та въпроса ми е дали само аз ги имам тези ядове или и други хора ги имат, или може би е от ром-версията ? Благодаря Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Руутваш и теглиш Lucky Patcher и има мноого опций за блокирване на реклами, даже модифицира хост файла за да блокира адресите. Може и адресите от апк-тата да премахнеш а даже може достъпа до интернет да блокираш на някои приложения които може да работят офлайн за да не се появяват реклами.. Има и още опций доста е полезно. Има и други решения.. като Firewall за андроид за да блокирваш адресите или приложението adaway или да модифицираш хост файла ръчно което е по-трудоемко. Може би това е от някое приложение.. дори и да изтриеш папката с рекламите то пак ще си ги записва там освен ако не разбереш кое е приложението и да го махнеш.. А да се надяваме, че приложението не е системно.
Цитирай
#3

Аха благодаря много, сега ще видя какво ще мога да направя .

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Tвоето е като вирус по-скоро.
Аз съм на мнение че трябва преинсталация.
Тъкмо ще имаш ъпдейти, а в ъпдейтие има нови секюрити пачове.
Пробвай вариант 1 и като не стане изчакай тези дни да пуснат МИУИ 8.2 и.. Mi flash, EDL... и си готов за нови подвизи
Цитирай
#5

задължително премахване на този ромовирус с някой официален ром
Цитирай
#6

Трябва да го отключвам защото вече 1 година и нямам грам ъпдейт.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Не е нужно да е отключен. Важното е да можеш да го вкараш в EDL и да караш по инструкцията от важните теми
Цитирай
#8

С рут можеш да сложиш и MoaAB AD блокера,аз с последния от декември и нямам никакви реклами никъде.

Xiaomi MI 9T Pro 6/128
Цитирай
#9

Рома е неофициален и за мен е абсолютно нормално в него да има такива гадории. Слагаш си официална стабилна версия през фастбуут едл режим и забравяш драмите. Поне за тази марка и модел в интернет бъка с информация какво, как и защо се прави.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, но скоро LeTV X800 4/64.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)