Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъг с S7 edge
#1

Проблемът се състои в това, че по- миналата вечер си включих телефона да се зарежда докато си върша из нас нещо и изведнъж забелязах как свети екрана, и в общи линии от тогава насам два дни постоянно светва екрана като ми пише някой в месинджър (както попринцип става при вайбър само) и лудвам, батерията естествено се точи доста повече а и през деня през минутка свети... Огледах всички настройки и на телефона и на Месинджър, реинсталвах го и нищо. Някой идея?
Цитирай
Аксесоари
#2

Цитат:invisiible7... Огледах всички настройки и на телефона и на Месинджър, реинсталвах го и нищо. Някой идея?


Рестартирал или преинсталирал? Телефона или приложението?

                                                                    
Цитирай
#3

(2017-02-21, 19:55:49)georgi4a написа:  Рестартирал или преинсталирал?

Имах впредвид че рестартирах просто телефона а и също си деинсталирах и инсталирах отново Месинджър-а!
Цитирай
#4

И аз, и приятелката ми имахме проблем с Messenger-а, преди седмица някъде. При нас не светеше екрана, но дрейнваше супер много батерията и загряваше телефона. При нея беше източил към 1000мач от батерията за 4-5 часа. След force stop на приложението и пускане наново се оправи, а и пуснаха ъдпейт оттогава и повече не го е правил. Ако пак го направи, пробвай да го force stop-неш и му изтрии кеша, нещо е бъгаво със самото приложение.
Цитирай
#5

все още си имам същия проблем, при известие от който и да е апп ми светка екрана и след това се загася, помагайте!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)