Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво се случва с MAX telecom?
#1

Привет. Създавам темата, защото се носят слуховете за фалит на Max. 

Като техен клиент поне още година и половина (по договор) се притеснявам какво трябва да направя, дали трябва да си плащам таксите?

Много хора се оплакват, че имат слаб сигнал на картата или изобщо нямат интернет от дни, а от техния call център не отговарят, както и повечето им магазинни офиси са затворени.

Някой знае ли нещо повече?!

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало, затварят "офиси"... Визирам Бургас.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#3

Ако е така,нападайте им работещите офиси и грабете таблети и телефони Big Grin

XPERIA XA
Цитирай
#4

(2017-02-23, 11:38:20)kstavrev написа:  ...носят слуховете за фалит на Max....
За повече инфо по този въпрос може да се види тук

 
Цитирай
#5

Значи оправиха нещата във вторник с обхват и т.н, но доколкото знам имат някаква препирня с тези, чието оборудване ползват - СКАТ.
Говори се за сливане с Булсатком както и за приключване на дейността на 31ви март.
Договорът ми изтича през ноември, но щом 3 седмици съм бил без услуга, мисля че КЗП ще го разтрогнат без проблеми, ако тези се опъват.
Все пак 3 седмици без нет човек намира бекъп в един момент
Цитирай
#6

Май днес, са спрели на национално ниво. Нямат офиси, няма кол център, нямат и служители.
Интересно какво става с клиентите на договор?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)