Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с модема на нуга при абонати на Теленор
#76

Някой ако може да каже каква версия е модема на bgl и gbl.
Цитирай
Аксесоари
#77

На GBL е DQB1

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#78

Същия, като при полския XEO значи.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#79

Значи както и предполагах вероятноста проблемите да останат поне при мен е голяма.
Цитирай
#80

В момента съм с 7 BTU мога ли да флашна 6.01 на Теленор за да получа ОТА ъпдейт до 7 на Теленор и какъв ще ми стане продуктовия код.
Цитирай
#81

Най добре си го върни със смарт суич и после ъпдейтни ОТА че с тия CSC е мазало някакво. Типично за самсунг де....

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#82

А как да го върна със смарт суич.
Цитирай
#83

При вас с гбл които сте, briefing ли е или новото, което показва новините?

5-6ч съм с 7.0гбл и си изгуби обхвата, какво правим сега?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#84

Аз също сложих БГЛ и нямам проблем с обхвата. Според мен трябва да се уведоми Теленор и Самсунг за този проблем. Иначе няма какво друго да се направи освен да ползвате модема от 6.0.1.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#85

Днес след като ъпдейтнах сутринта започнаха и проблемите! 1-во с мобилната мрежа, нета ми изчезва и колкото да го включвам или изключвам не се появява, както и като ме търсят, дава на отсрещния абонат, че телефона ми е изключен, а той не е, даже е с пълен обхват Sad След рестарт се оправя за определен период време, но всеки път е различен и отново става същото Sad Ъпдейта ми е с (GBL) Ако някой е намерил решение, нека да го сподели. Благодаря предварително! За протокола все още не му връщал фабричните настройки .
Цитирай
#86

Ми хайде да се обединим тия с проблемите и да се оплачим. Тва с друг модем не е решение. Да си оправят нещата тия от Самсунг и Теленор.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#87

Аз съм от сутринта с BGL на ментел и проблеми нямам никакви. На място със много слаб обхват съм. Проблема е вероятно в самите клетки на теленор или честотите които ползват, все едно, засега само при тях има проблеми. Проблемите се решават за момента или с модема, сменяш оператор или телефон с друга марка и модел. Не мисля че флашването на един модем ще е проблем като другите две опции. Просто при нов ъпдейт ще трябва да се флашва ръчно и пак модема да се слага. Всеки да си решава вече как да процедира.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#88

(2017-03-03, 17:51:40)Nikito82 написа:  Ми хайде да се обединим тия с проблемите и да се оплачим. Тва с друг модем не е решение. Да си оправят нещата тия от Самсунг и Теленор.
Ако сте съгласни може да се направи подписка с имената и тел. номер и да се пусне жалба от името на всички в подписката. Аз бих си дал имената и номера.

'g'SM-G955F
Цитирай
#89

(2017-03-03, 18:06:09)degman написа:  Аз съм от сутринта с BGL на ментел и проблеми нямам никакви. На място със много слаб обхват съм. Проблема е вероятно в самите клетки на теленор или честотите които ползват, все едно, засега само при тях има проблеми. Проблемите се решават за момента или с модема, сменяш оператор или телефон с друга марка и модел. Не мисля че флашването на един модем ще е проблем като другите две опции. Просто при нов ъпдейт ще трябва да се флашва ръчно и пак модема да се слага. Всеки да си решава вече как да процедира.

Sent from my SM-G935F
То е ясно, но и ние сме платили, така че искаме да си ползваме нормално телефона.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#90

Аз също съм за подписка.
Цитирай
#91

Мисля че с подписка няма как да се направи защото най малкото сме от различни градове май най добре ще е всеки да слага телефона под мишница и да го носи в теленор да си го оправят.Други два варианта са смяна на оператора или флашване на модем от 6.0.1.
Цитирай
#92

Аз сега писах на Теленор за проблема да видим. Моля пишете и вие. Ще пиша и на самсунг.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#93

Аз съм с модема на 6.0.1 но за по сигирно от 8 март минавам на мтел.
Цитирай
#94

Хайде пак изгубих обхват.

Дайте всеки да напиши оплакване към теленор.

Моят телефон е произведен на 11.5.2016, другите с проблеми кога са произведени?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#95

Къде го пишеш оплакването?

'g'SM-G955F
Цитирай
#96

Ами дадох на контакти в сайта им и там чрез имейл. То ме пита във връзка с какво пиша и избрах оплакване.
https://www.telenor.bg/bg/private/online-request

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#97

(2017-03-03, 19:25:03)Nikito82 написа:  Ами дадох на контакти в сайта им и там чрез имейл. То ме пита във връзка с какво пиша и избрах оплакване.
https://www.telenor.bg/bg/private/online-request

И аз пуснах оплакване.
Цитирай
#98

Хайде моля всички пуснете. Напишете и кога е произведен телефона. С приложението фон инфо може да видите.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#99

Току що говорих с123 и ми казаха че досега никой не се е оплаквал.Нека всички с проблем да им звънем.
Цитирай

Да и аз мисля така. А друго какво казаха, какво мислят за проблема?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)