Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерен ли е проблема Display won't turn on
#1

Здравейте имам Edge и ми прави въпросния проблем. Когато телефона е изключен и искам да го включа нищо не се случва и светва синя индикация. Дисплея не се включва, но усещам, че Андоида не е забил и примерно съм отворил камерата и чувам че снима. Оправя се само чрез рестарт Volume Down + Power. Понякога ако прищракам няколко пъти Power бутона се разминава без рестарт. Проблема може да се появи 20 пъти на ден, може и 2 седмици да си работи нормално. Прави го на Андроид 6 и 7, след и хард ресет.

HP iPaq 614c - QTEC 9090 Blue Angel - QTEC 9000 Universal  - HTC HD2 - HTC Sensation - LG G2 - S7 EDGE
Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

принципно ако е хардуерен проблема, не може да се оправи с натискане на копчета, ресет и тн. Прилича на друго
Цитирай
#3

Цитат:Alex16V
   ..Проблема може да се появи 20 пъти на ден, може и 2 седмици да си работи нормално. Прави го на Андроид 6 и 7, след и хард ресет.


Мисля, че си за сервиз

                                                                    
Цитирай
#4

От 6 месеца го имам телефона, след първия започна да го прави. Последните 2-3 седмици беше добре. На периоди е. Снощи ъпдейтнах до Андроид 7 + хард ресет и днес сутринта вече 2-3 го рестартирах.

HP iPaq 614c - QTEC 9090 Blue Angel - QTEC 9000 Universal  - HTC HD2 - HTC Sensation - LG G2 - S7 EDGE
Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)