Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво приложение за поща ползвате?
#1

Днес ми пристигна тела най-накрая, голямо чакане падна, но важен е резултата. Още свиквам с размера, но иначе телефона е супер. Само един недостатък открих, за сега няма стоково приложение за ел. поща. Препоръчайте някое читаво за тип корпоративна поща. Досега ползвах стоковото на sense на HTC, вършеше ми работа.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
Аксесоари
#2

Gmail, на мен ми върши перфектна работа както за личната така и за служебната поща.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#3

Не знаех че може да се ползва и за друга поща ще го пробвам.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#4

Gmail си бачка безгрижно с Exchange, но аз от скоро го смених с Outlook - gmail заспива в doze режима и не идват нотификациите, докато нещо не запали телефона ръчно. Това си го имаше още от 3.2.х фърмуерите и не е оправено. Достав хубави мейл клиенти има - но и доста от тях се оказа, че не могат да четат безпроблемно /оn the fly/ контактите от активна директория - вероятно нямат достатъчно права, иначе най-много ми харесва Blue mail.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#5

TypeApp

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#6

приложението на mail.ru ползвам аз и е много добро.
Цитирай
#7

Boxer

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#8

Bluemail/TypeApp

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#9

Bluemail

ONE PLUS 3T
Цитирай
#10

ProfiMail Go - email client Full v4.19.25

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#11

BlueMail. Страхотен мейл клиент.
Ползвам на него и служебната си поща, която е на Office365, заедно с всичко други gmail, yahoo и hotmail акаунти, които имам.
Работи меко казано чудесно!
Цитирай
#12

(2017-03-05, 22:28:56)tzvetann написа:  BlueMail. Страхотен мейл клиент.
Ползвам на него и служебната си поща, която е на Office365, заедно с всичко други gmail, yahoo и hotmail акаунти, които имам.
Работи меко казано чудесно!
Мерси на всички и аз харесах Blue mail най-много от препоръчаните

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#13

На мен ми е интересно поради каква причина търсиш нещо различно от стоковото приложение. Има някакви недостатъци, проблеми или просто за да си различен....

OnePlus 3T
Цитирай
#14

Не знам на кое му викаш стоково сигурно на gmail, просто съм свикнал служебната и личната поща да са отделни приложения. И както се сещаш в определени дни едното въобще не искам да го поглеждам даже.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#15

Повечето телефони си имат вграден техен мейл клиент, това е стоково. gmail си е на гугъл
Цитирай
#16

Е да де ама този няма такова, та затова търся.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#17

Да де, кое не му харесвате на gmail. Щом си идва в комплект с телефона е стоково. Кой е разработчика .... все тая.

OnePlus 3T
Цитирай
#18

Не ме кефи gmaila много е усложнено някак не ми е user friendly

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#19

Единственият минус на Bluemail/TypeApp, който н амирам е невъзможността да ми показва получените писма с имената на контактите, както съм си ги въвел в телефона. Даже писах на разработчиците, ама ядец. Ако някой е намерил подобна опция, ще съм благодарен, ако сподели

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#20

Аз използвам Inbox Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#21

(2017-03-06, 10:35:55)didipov написа:  Да де, кое не му харесвате на gmail. Щом си идва в комплект с телефона е стоково. Кой е разработчика .... все тая.

Направи следният експеримент - изтрий един мейл и после си прати нов мейл с абсолютно същият subject - това ще ти върне и старият мейл в conversation view, нищо, че си го изтрил. Това е много тъпо, ако ползваш мейла за нотификации или повтарящи се събития с еднакъв subject и ти върне 20 мейла назад примерно Wink.
Иначе си е ок приложението, върши си базовата работа.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#22

Пробвай Mymail.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#23

Е тая тема голям интерес предизвика. Не очаквах и мерси за предложенията дано е полезна и на други

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#24

Днес пробвах Email - Lightning Fast & Secure Mail,известията идват за 10 секунди след изпращане на имейла,до като на Gmail идват след 3-5 минути дори и повече.
Хубаво е да се направи анкета на тази тема,намерих тази тема макар и стара и за конкретни телефони,затова писах тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)