Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Инструментариум на сим картата
#1

Здравейте,на телефон huawei y5 ll от вчера ми излиза съобщение което ще видите по-долу на снимката.При отказ след секунди пак излиза,при приемане също.Питането ми е какво означава това съобщение,не намерих нищо по въпроса в нета?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Аксесоари
#2

Koлега, има ли вариант да минеш на английски и пак да снимаш съобщението. Може тогава да добие повече смисъл
#3

(2017-03-15, 11:21:23)suffer написа:  Koлега, има ли вариант да минеш на английски и пак да снимаш съобщението. Може тогава да добие повече смисъл

Да,това е на английски.


Прикачени файлове Миниатюри
   
#4

Потърсих в google за това съобщение.

Най-полезно ми се стори следното:

"- Touch and hold the notification. "App info" pops up. Touch this to see what is causing the notification.

- Not sure why you were downvoted, this actually worked for me. Cheers."

така че имаш два варианта.

Вариант 1 - сработва това, което са написали, разбираш кое приложение го изисква и съответно избираш дали да му дадеш или не, разрешение за този канал
вариант 2 - Ако не ползваш Сим Toolkit приложението - просто дай не и виж дали пак ще се показва.
#5

Като дам НЕ след секунди се показва пак и ДА да избера пак същото,сега ще видя кое е приложението и да видя с вариант 1.
#6

В първия си пост @aauuxx е написал, че която и опция от двете да избере съобщението отново се показва. Ако не ползва това приложение да го деактивира, може и да помогне.

POCO F5 12/256 GB





#7

Извинете @ronnie72, @aauuxx - недочел съм. Исках да видя дали при превода не са объркали нещо и не съм вникнал в проблема.
Може би затова се и учудих като излезнаха идентични проблеми при търсенето в Google
#8

Изчистих кеша на приложението sim инструменти ,без да го деактивирам и спря да излиза съобщението.Ако пак излезе ще деактивирам приложението.
Благодаря на всички отзовали се.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)