Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия за Samsung Galaxy S4 GT-i9515
#1
Question 

Здравейте! Търся батерия за горе посочения телефон или за актив който е идентичен с 9515...  Интересува ме продават ли се в София батерии с по голям капацитет или оригинални? Посъветвайте ме какво да избера Smile

Благодаря ви предварително...
Цитирай
Аксесоари
#2

В dice.bg няма ли за твоя модел?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

(2017-03-15, 16:20:06)ronnie72 написа:  В dice.bg няма ли за твоя модел?

Има само тази, но нещо нещо не ми вдъхва доверие хах

Цък!
Цитирай
#4

Преди около седмица взех батерия от Dice за 9505.Мисля ,че може да им се има доверие - пише,че са официален дистрибутор на Самсунг за аксесоари.Самата батерия е made in China и всички спецификации отговарят - капацитет,волтаж,NFC и т.н.Произведена е 11 месец 2016.
И не на последно място цената - 29лв.В официален сервиз на Самсунг е между 42 и 50 лв. а на всичкото от горе не е и налична в повечето и трвбва поръчка.

Самата батерия се  държи задоволитено ,на фона на старата,която беше на повече от 3 години и падаше много бързо.Smart Manager в андроид 5 и даваше 7 часа ,а на новата около 22 часа на 100 процента заряд.
Цитирай
#5

Има ли смисъл да търся "напомпана" батерия или уж оригиналната от Dice ще свърши работа? Имам и още едно питане - поради липсата на къстъм ромове за 9515 ако сложа платката от 9505 която остана здрава в карантиите на 9515 дали ще сработи, защото 9505 има голям избор от ромове и кърнели..

Прикачих скриншот от моята батерия, положението е плачевно...


Ето какво намерих в jar computers - Протектор ZeroLemon с батерия за Samsung Galaxy S4, черен

и Протектор Zerolemon с батерия за Samsung Galaxy S4 ®, черен с жълт кант


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Да подновя малко темата - някой ако има дисплей с тъч за s4 (i9505/i9515) ще се радвам да се свърже с мен. Ако неуспея да намеря ще пусна тема за 2 бройки s4 на части Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)