Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Мираскриин устройство
#1

.jpg miracast%201[1].jpg Размер: 85.04 KB  Сваляния: 36

     Здравейте,
Понеже съм много хитър се вкарах в някакъв филм с Мираскриин донгъла. Още от началото не работеше добре (губеше връзка от време на време, като гледах филм пикселизираше картината), абе мъка и пробвах да му разбутам настройките и му изтрих паролата за свързване от телефона (по принцип паролата се вижда като го свържа към телевизора). Сега не мога да го свържа с тел. понеже като го включа към телевизора излиза началният черен екран на който пише Mirascreen и после син екран със съобщение - Не се поддържа и не мога да си видя паролата (този екран който съм прикачил не ми излиза вече). Опитах да го ресетна чрез задържане на бутона, но нищо.
Телефона с който го ползвам е Xiaomi RedMi Note 3 SE със stable global,  а телевизора е Самсунг, HD ready на доста години (няма нищо смарт в него).
Цитирай
Аксесоари
#2

Развитие по въпроса и нови проблеми. Тръгна донгъла, показва си се менюто на телевизора, но когато искам да го свържа с тел. вместо името на телефона излизат само четири нули(0000) и не може да се свърже. Така започна да става след последната актуализация на рома (Global stable 8.2.3.0 MHRMIDL). през стоковото приложение за ъпдейти не иска да върне старата версив на рома, понеже е по-стара от инсталираната в момента. Някакви идеи как да върна стария ром най-безболезнено?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)