Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WiFi се изключва само когато телефона заспи
#1

Здравейте, след като инсталирах 7.0 Нуга,WIFIто започна да се самоизключва когато телефона заспи.Включих опцията WiFi да остава винаги будна,Messenger,Viber и Whats app винаги да са будни и въпреки това след като телефона заспи те се дисконектват.По този начин не разбирам ако някой ме търси,преди с 6.0 нямаше подобен проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

рестартира ли?

                                                                    
Цитирай
#3

(2017-03-31, 08:42:19)Ttdimitrov написа:  Здравейте, след като инсталирах 7.0 Нуга,WIFIто започна да се самоизключва когато телефона заспи...
Ако рестарт не помага, пробвай с reset на устройството.

 
Цитирай
#4

Рестарт направих,но ресет на телефона не ми се иска,затова търся други възможности.
Цитирай
#5

@Ttdimitrov, винаги след преминаване към по-високата версия на ОС се препоръчва светото действие, но решението си е лично твое.

 
Цитирай
#6

Аз го ресетнах, но пак имам този проблем.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

И при мен се изключва когато заключа телефона. На мобилни данни нямам проблем. Много тъпо...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Интересно при мен си остава wifi включено след като се изключи дисплея. След колко време след като се изключи дисплея ви изчезва wifi. Веднага ли? Аз изчаках минута - две и нямаше дерт. Аз съм с United Kingdom EVR (Everything Everywhere) от 16 Mar 2017
Цитирай
#9

Този проблем си го има и не е от 7, аз на един таблет се опитвах да направя обратното, но не искаше да спре wifi дори като е сложен на изключвай. Помага като го превключите нагоре-надолу един два пъти. Сложете го на "изключвай при сън", след малко го върнете обратно на винаги включен, току виж тръгнало)
Цитирай
#10

Това не е бъг, а желано поведение. Част от спецификациите на Doze режима за енергоспестяване. Известно време след заключването на телефона мрежовите комуникации, събуждания и т.н. се ограничават, но на кратки интервали докато телефонът спи, мрежата се включва, за да се извършат синхронизации и други мрежови операции.

https://developer.android.com/training/m...andby.html

Ако отключите телефона в момент, когато е бил заспал по-дълбоко, е възможно да покаже, че току-що се е свързал с Wi-Fi мрежата.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#11

При мен wi fi при заключване не спира, но когато съм навън и съм на мобилен интернет, след като се върна на място с wi fi не се свързва докато не събудя телефона. Това нормално ли е или нещо по настройките?
Цитирай
#12

И моя така прави понякога.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)