Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8 - проблем с жироскопът
#1

Здравейте ,

Имам доста странен проблем с жироскопът на телефона и в частност VR клипове и игри.
Не работи правилно , премигна и картината се слива
Така изглежда:
https://www.youtube.com/watch?v=TBFz-i_ruXc
Не бях пробвал със старият андройд тъй като още на следващият ден след като си го взех го ъпдейтнах.
Още по-странно е ,че има едно две приложения където си работи нормално и всичко е наред.
Въпросът ми е има ли и друг с подобен проблем и евентуално решение на моят.
Цитирай
Аксесоари
#2

И моят е така свикнах му вече. Чакам актуализация белким се управи https://youtu.be/pxH3TqrMYWE това е моят проблем

| hTC desire x |SuperSENSE-dx5 | nexus prime carnel| PhilZ recovery.HTC one x.htc desire 816.Takee1.lg g3.honor 8
Цитирай
#3

Оказва се ,че е от В360 версията.
На андойд 6 го няма този проблем , както и на В380.
Чакаме да има ОТА ъпдейт за В380 и там ще може да го използваме като хората.
Цитирай
#4

Много бъгове излязоха с този В360... направо не знам какво се бавят от хуауей и защо не го пуснат навсякъде.
Цитирай
#5

Днес успях да си сложа В380 , но уви, пак го има този проблем. Изключвах интелигентна помощ , но пак не проработи. Интересно е , че някой хора казаха, че го нямам този проблем. И не знам сега, от какво вече зависи или каква е причината.
Цитирай
#6

Натъкнах се на следното нещо.
Инсталирах си В381 , инсталирам google clipboard отварям и пак същият проблем.
Отивам в настройките , изключвам умен капак, връщам се в апп-а и работи, всичко работи , докато не рестартирах телефона.
Няколко пъти повторих процедурата и същият резултат. Доста е интересно , че 1воначално не работи, на повтроното отваряне след някое спиране на тези "интелигентна помощ" и сработва, докато не се изключи телефона.
Цитирай
#7

Аз проблеми с жироскопа никога не съм имал, но може би се дължи на факта, че тази опция "умен капак" винаги е била изключена при мен. Дразнеше ме още при предишния ми Хуауей.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#8

А при теб , google clipboard вътре ВР или в youtube , клипове с разделен екран, работят ли ти ? То дам по себе си жироскопа от други приложения проверих че е наред. Уви , като се разтели екрана за виртуалната реалност тогава започва да премигва и бъгва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)