Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Генерални проблеми с аудиото?
#1

Здравейте, днес мислех да поръчвам p9, но се зачетох по- сериозно и видях оплаквания от аудиото? Оплакванията бяха от жака, от това, че понякога не разпознава други слушалки, а също и от смущения, свързани с bluetooth-a, когато е включен. За мен това е важен въпрос, защото музика слушам редовно, а отделно имам и хубави и не евтини слушалки, които бих искал да си ползвам както подобава, отделно имам и bluetooth такива, които ползвам, когато спортувам....
А в ревюто на gsmarena не бяха много ентусиазирани от цялостното му качество

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами да, вярно е. Имам едни слушалки на JBL, които странно прекъсват, самоволно включват Гугъл гласово търсене, не работят командите от бутона на микрофона. Имам и едни дървени от Леново и с тях работи още по зле. Оригиналните слушалки ги разпознава и работи коректно. Имам чувството, че жака за аудиото е с една идея по-широк от стандарта.
Отделно качеството на звука през слушалки е потрсаващо посредствен. Никакви високи, никакви ниски. Само среда и дрънчи като тенеке.
Отделно оригиналните слушалки са правени за някой с уши като на Шрек. В носа мога да си ги завра, ама не и в ухото.
В общи линии за телефон на такава цена и с такива параметри, а и е хубав по всички други показатели, по отношение на аудио през слушалки е пълна пръчка.
Цитирай
#3

Аз пък нямам никакъв проблем. Използвам едни стари слушалки на Alcatel Idol и работят безупречно. Пробвал съм с JBL слушалките на Idol 3 отново няма проблеми. Smile

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

И при мен няма проблеми, звука е добър, но съм с Poweramp, фабричния плеар май не съм го пускал досега. Ползвам предимно 6 годишни JVC FX1X, но слушалките от старото ЛГ работят коректно, както и пистъните на Xiaomi. А те са с бутони.

Изпратено от Huawei P9 чрез Тапата

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#5

Аз откакто имам платен акаунт в Спотифай и комбинирам с оригинални айфонски слушалки звукът е супер. Преди това с песни от пиратски сайтове и хуавейските (които са ми и неудобни като размер) ми беше малко "дрънчащо" ако мога така да се изразя. Друго си е да слушаш качествени музикални файлове.

 С другите ми слушалки пък звучеше тихо (някакви на Сони), а с едни много евтини от не знам даже каква марка звукът беше по-добре ?? За мен трябва да опиташ с различни слушалки как ще е,но досега за мен със айфонски се комбинира най-добре. За Bluetooth не знам, не съм ползвала
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)