Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на мобилният интернет
#1

Здравейте,

упорито се опитвам да спра някои приложения които ползват мобилен интернет във фонов режим . Телефона ми е Galaxy Edge 7. Това просто е смешно ако не може да се спре. По същият начин искам да си спра и нотификациите, също без успех. Въобще не ме интересува, че ми е включен режим - висока производителност.
Цитирай
Аксесоари
#2

Settings-Notifications... 3тото подред е... Другото е в setting-applications-избираш апп-mobile data..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#3

Съгласен съм, но така го спирам тотално. Аз искам да посоча кои приложения само да го ползват. Направил съм го , но те продължават във фонов режим да ми теглят. Нотификациите са по същият начин. Искам да получавам от някои , а от други не, е не става ... Това е някаква глупост или аз не правя нещо като хората.
Цитирай
#4

Гледай сега... Като отидеш в settings-notifications ти излиза списъка с всички програми и може да избереш за всяка една поотделно дали да има известия или не.
После като отидеш в settings-applications си избираш програмата която не искаш да ти използва данни бекграунд. Като я натиснише ти излизат менюта и избираш mobile data и махаш отметката на allow background data usage.
Това е.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)