Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо пада толкова бързо батерията? A5 2017
#1

Снимките, които съм качил са от работата ми с телефона днеска. Досега се държеше стабилно и днес батерията си падна доста стабилно (бързо). Някой да има предположения от какво може да е?


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

При три часа екран си на 50 процента.Според мен си ок.
Цитирай
#3

Един рестарт оправя работата в повечето случаи, но и аз виждам чудесна батерия като снимките са на 21ч след изключване от зарядното.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Да, но преди като че ли държеше повече.
Цитирай
#5

Ако преди си бил само на ви-фи може да е издържала повече. С малко 4г и ви-фи изкарах над 9 часа сот...
Цитирай
#6

Здрасти.
Издръжливостта на батерията зависи доста от зарядното според мои наблюдения..
Ако ползваш оригиналното зарядно. от комплекта зарежда бързо и по - бързо пада. В сравнение със зареждане през USB на компютъра (Бавно се зарежда, но и по - бавно се разрежда). Около 2 до 3 пъти е разликата при сходна употреба на телефона при мен.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

HP Pre 3 ; Palm Pre
Цитирай
#7

Здравейте. Колегата горния пост е напълно прав и има доста фактори свързани с издръжливостта на батерията. Забелязъл съм, че дори и контакта за зареждане има значение поради това какъв ток влиза в зарядното. Често по провинцията тока надхвърля 220V както и в града. Поздрави МЛР Сервиз.
Цитирай
#8

Това нормално ли е да седи толкова много буден?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

(2017-04-26, 19:07:51)scanjet написа:  Здрасти.
Издръжливостта на батерията зависи доста от зарядното според мои наблюдения..
Ако ползваш оригиналното зарядно. от комплекта зарежда бързо и по - бързо пада. В сравнение със зареждане през USB на компютъра (Бавно се зарежда, но и по - бавно се разрежда). Около 2 до 3 пъти е разликата при сходна употре*а на телефона при мен.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Пробвах 2-та вида зареждане с оригиналното зарядно и резултата е един и същ като дни при сравнително еднакво ползване.Спрях му бързото зареждане от менюто за около 3-4 зареждания после 2 зареждания на бързото.Предполагам че за амортизацията на батерията ще има влияние но за издържането и във времето не виждам разлика.Някой ден ако имам време ще пробвам и през компа но едва ли ще има разлика.
Цитирай
#10

Здрасти.
Аз под "бързо зареждане" имах впредвид зареждане с оригиналното "бързо" зарядно от комплекта. Софтуерното "бързо зареждане" от менюто е спряно изобщо. И въпреки това пак се зарежда много бързо тогава (от 15%до 95%)за около час или по - малко даже.
Междувременно се оправих с пръстовия четец и вече отключва на момента.
Поздрави!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

HP Pre 3 ; Palm Pre
Цитирай
#11

С тези чат програми, които си инсталира е нормално да харти ток.
Цитирай
#12

Като цяло няма нищо съмнително. ~3h SoT, а е едва на 55%. А всички знаем, че Facebook и Snapchat не са от най-пестеливите приложения.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)