Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Насичане/прекъсване на аудио от карта памет
#1

Здравейте!
Днес си взех карта памет Sandisk Ultra Class 10 + адаптер на промоция. Тръгнах да качвам музика на нея през карт-слота на лаптопа. Операционната ми система е *Бунту базирана. Музика с обем около гигабайт се качваше около цял час. После почнах по една песничка да слагам и на моменти 15-ина МВ се качваха за около минута.
Свърших с прехвърлянето и слагам в телефона Хуауей Р9, пускам Пулсар, пускам и АИМП плеърите и повечето песни насичат, прекъсват или пропускат части от песента.
При първото слагане на картата в телефона нямаше проблеми с разпознаването.

Имате ли някакви идеи за проблема ми?
Утре ще се занимавам с други методи на качване.
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

може би картата е дефектна. след форматиране, ако продължи да прави проблем, може би няма оправяне. върви да ти я подменят, ако си пазиш касовата бележка.
Цитирай
#3

Копирай  песен в телефона. Така ще изключиш картата .
Цитирай
#4

Мисля че, проблемът е разрешен. Използвах една стара флашка за нет от глобул, вместо карт четец. По време на прехвърляне на песни стигнах около 25МВ/с. Проблеми през телефона - нямам.
Имам едни съмнения за карт адаптера, но ми се разсейват, защото снощи преди да качвам музика на новата карта, реших да прехвърля снимки/музика от старата (8GB Verbatim class 4) и нямаше ядове. По-вероятно е да е от карт слота на лаптопа, защото не беше ползван от памтивека.
Ще споделя отново, ако пак има някакви проблеми.
Благодаря ви отново за съветите!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)