Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Не знам дали темата от S8 дърпа по-малко рам, но с нея на Антуту вадя 56000 точки докато с заводската на Хуауей винаги между 61000 и 63000.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

При мен Antutu не може да се стартира
Цитирай

Изтеглил ли си и допълнителното 3D приложение и дал ли си му разрешения в настройките.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-05-24, 17:17:55)tonus написа:  Изтеглил ли си и допълнителното 3D приложение и дал ли си му разрешения в настройките.
Готово стана. Благодаря за помоща
Цитирай

(2017-05-24, 15:29:56)Slonio81 написа:  При мен колеги свободния RAM винаги е между 2 gb  и 2.3gb дори при отворени 3 или 4 приложения. Моя съвет да направиш един factory reset.при мен даде много добър резултат. И ще чакаме update.

Добре де, не разбрахте ли, че свободната РАМ не се гледа от там от където си показал на скрийншота?!
Който не ми вярва, нека направи следния лесен и бърз тест. Цъкаш на бутона за превключване на приложенията и виждаш, че има примерно 2.00 ГБ свободна РАМ, отваряш 15 приложения (каквито и да са) и след това както са отворени цъкаш пак на същия бутон и ще пише нещо от сорта на 1.80 ГБ свободна РАМ. Е как е възможно това?! Ако искате да видите колко свободна РАМ има, влиза се в опциите на програмиста=>Течащи услуги=>КЕШИРАНИ ПРОЦЕСИ и там срещу Свободно пише колко е свободната РАМ, числото изписано там е доста различно от числото, което пише когато се натисне бутона за превключване на задачите. Smile
Цитирай

(2017-05-24, 16:57:47)tonus написа:  Не знам дали темата от S8 дърпа по-малко рам, но с нея на Антуту вадя 56000 точки докато с заводската на Хуауей винаги между 61000 и 63000.

При мен е обратното, с темите 53к без тях 48к

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Къде е това меню опции на програмиста? Аз не го откривам.

Къде е това меню опции на програмиста? Аз не го откривам. Пусни един скрийн да го открия
Цитирай

(2017-05-24, 19:52:47)Slonio81 написа:  Къде е това меню опции на програмиста? Аз не го откривам.

Къде е това меню опции на програмиста? Аз не го откривам. Пусни един скрийн да го открия
Кирилица

Open Settings> About> Software Information

Then tap “Build number” seven times to enable Developer options. ...

Go back to Settings menu and now you'll be able to see “Developer options” there.



Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това е резултата и потвърждава почти на 100%  другото което коментирахме.    
Цитирай

Колега, ползваш ли facebook, messanger, instagram? Те ядат доста рам.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е да разбира се. 2017 сме и аз съм на 35 не на 95 години. Просто това са моментите резултати.
Цитирай

(2017-05-24, 20:16:44)Slonio81 написа:  Това е резултата и потвърждава почти на 100%  другото което коментирахме.

Цъкни най отдолу на Кеширани процеси и там гледай колко е свободната РАМ!
Цитирай

Аз го открих там показва че имам свободна рам 2.1 гб рам. Колегата е прав. Флизаш в всичко за телефона и почваш да цъкаш яко на номер на версията примерно и после ти изписва ти си програмист нещо такова после ти се появява още едно меню в настройките и там пише всичко
Цитирай

(2017-05-24, 20:24:43)DareDevil123 написа:  Цъкни най отдолу на Кеширани процеси и там гледай колко е свободната РАМ!
Направих го и да прав си остава 1,8gb, v благодаря за допълнителните указания и това скрито допълнително меню.
Цитирай

http://www.investor.bg/analizi/262/a/kit...67/?page=1

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Да определено бих казал, че за тези 2 седмици съм предимно позитивно впечатлен от телефона и производителността му. А имайки в предвид че идвам от lenovo vibe x2 батерията тук е... Перфектна. Втората ми китайска марка е по-успешна и запълва ща нуждите ми без да ми е скъсява бюджета.
Цитирай

Здравейте, незнам дали тук е мястото да потитам, някой има ли проблем с Вайбър. Повечето пъти се налага да отворя приложеното и тогава виждам че имам известия. Някой има ли идея дали се отнася за някакви допълнителни настройки от телефона. Вайбър настройки​те са активирани всички за известия. Със стария телефон (айдъл 3 )нямах проблеми. Дали още не се харесват с Нуга- та :-)

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Проври в настройки/ батерия/Почистване при заключен екран, да не би да си му задал да се затваря автоматично след като си заключиш телефона.
Другото което трябва да направиш ако това не помогне.Натискаш бутона за последно използваните приложения.Намираш вайбър и горе в десния ъгъл имаш хикс и катинарче,цъкни върху катинарчето.
Цитирай

Катенарчето е отключено, а от батерията съм му задал да не се затваря.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Заключи го. Катенарчето имам в предвид.
Цитирай

Катинарчето играе роля на ”предпазител” ако натиснеш кошчето да затвори всички минизирани приложения, тези със затвореното катинарче ще останат пак минизирани.
Да не си изключил мобилните в спящ режим, или вифи? Нещо си разбърникал за да не ти вади известия.
Цитирай

Имате ли си на идея как да забраня достъпа до интернет на приложението нюз републик.От мрежови пориложения не става.Щом си включа нета и почва да работи.И след 5 мин.известие за голям консуматор.
Цитирай

Сега ще напрая клипче и ще ти пусна линк тука, че е малко забутано

http://www.youtube.com/watch?v=55cnt2ZVX...e=youtu.be

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

@carden, влез в Настройки - Приложения - Viber - Извесия. Там вече има няколко опции и активираш тези които искаш и би трябвало да нямаш проблем.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-05-26, 18:25:03)Vi70 написа:  Катинарчето играе роля на ”предпазител” ако натиснеш кошчето да затвори всички минизирани приложения, тези със затвореното катинарче ще останат пак минизирани.
Да не си изключил мобилните в спящ режим, или вифи? Нещо си разбърникал за да не ти вади известия.

wifi  в спящ режим ми е на никога, мобилните дани и те са на постояно включени

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)