Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Не не става
Цитирай
Аксесоари

При мен се зарежда за 45 мин

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Колеги търся Р10 lite,давам P9-бартер.
Цитирай

Здравейте, от днес съм собственик на телефона и искам да попитам има ли начин да използвам резервното копие от предния ми телефон Xiaomi Redmi Note 3, за да си преместя данните от приложения и игри на този ?
Цитирай

Някой знае ли защо подяволите ми се случва звукът който трябва да ми е в говорителчето доло ми се качва в слушалката и оставам без звук в говорителчето. Трябва да го рестартирам за да се оправи.
Цитирай

Никаква идея, префлашни го с нова система или му дай фабрични настройки

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Него прави всеки път ама е яко досадно като го направи. Не ми се занимава да рефлашквам и такива работи никога не сам го връщал фабрични.
Цитирай

Къде се намират инструментите на сим картата? Има една папка инструменти и там има сим, но пише че няма достъп или нещо такова.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен си работи. След като вляза пише Menu и OTA Update.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

(2017-07-15, 12:53:56)rosenirs написа:  Къде се намират инструментите на сим картата? Има една папка инструменти и там  има сим, но пише че няма достъп или нещо такова.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

Settings > Dual Sim Settings
Settings > Mobile Data
Setting > More > Network
Инструментите са менюто на оператора - Dialer > *123#

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

На стария телефон имаше една иконка която изобразява сим карта. Когато се отвори вътре е mtel menu. Проблема е както казах, че не виждам иконата. В папката инструменти има икона сим, но когато я отворя пише "Няма меню сим инструменти". Всеки оператор си има такива инструмети и това може да се ползва и на нокия с фенер.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Интересува ме дали поддържа скритата папка за приложения с плъзгане на пръстите по диагонал на дисплея?

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Май не
Цитирай

(2017-07-12, 18:13:47)dinkogospodinov написа:  Колеги търся Р10 lite,давам P9-бартер.
Няма лошо, но защо не тук : https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=37

 
Цитирай

Днес се обаждах на оператор да попитам за инструментите на сим картата. Мтел в новите си чипове са го премахнали това. Картата беше заменена в петък когато вземахме и телефона. Пиша това за информация най вече за потребителите на Мтел с нови сим карти. Ползва се както каза колегата по горе *123#

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Точно така

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Дайте малко акъл как да свържа телефона с компютъра - HiSuite не разпознава, че е закачен. Операционната система е Windows 10 64 bit и тя разпознава телефона като някакъв MP3 player. Давам от телефона MTP режим, но нищо. Иначе мога да си влизам през explorer-a в телефона.  Rolleyes
Edit: В настройките има Сигурност и поверителност -> Допълнителни настройки -> Позвл. на HiSuite да използва HDB - включва се и номера става!  Blush
Цитирай

Намери в Сигурност опцията разреши на Hi Suite да използва HDB и я включи.
Цитирай

Има ли начин да се промени периода на следене на мобилните данни? В Android 6 си имаше тази опция, а при 7.0 ( EMUI 5.1) май липсва?
Цитирай

Здравейте колеги. Ориентирам се към ново телефонче, лутах се между Xperia X и p10 lite и май ще го бъде huawei-я. Големия конфузен въпрос е защо в нета го намирам на цена от 519 до 649 лева, всичките са еднакъв модел. Разбирам конкуренция, надценки и други маркетингови трикове, ама разлика от порядъка на 100 лева + ми е малко учудващо. Бихте ли ми споделили на каква цена реално е сега телефона и от къде препоръчвате да си го купя (къде имат добро гаранционно отношение и т.н.)?

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

Технополис нямат най-добрата цена, но е достъпен, удобно се пазарува, няма да имаш главоболия с гаранцията. Ние от там го взехме преди седмица за 579 лв с ДДС.
Цитирай

@skulboy виж в OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-07-20, 22:18:02)skulboy написа:  Здравейте колеги. Ориентирам се към ново телефонче, лутах се между Xperia X и p10 lite и май ще го бъде huawei-я. Големия конфузен въпрос е защо в нета го намирам на цена от 519 до 649 лева, всичките са еднакъв модел. Разбирам конкуренция, надценки и други маркетингови трикове, ама разлика от порядъка на 100 лева + ми е малко учудващо. Бихте ли ми споделили на каква цена реално е сега телефона и от къде препоръчвате да си го купя (къде имат добро гаранционно отношение и т.н.)?

Колега, не е ли по-добре Honor 8 lite, който уж го дават да е като P10 Lite. Намира се за 350лв нов .
Цитирай

----

грешен отговор
Цитирай

Аз бих го взел за по-малко и от това, от ОЛХ нов и неизползван, но с гаранция към оператор. Мое мнение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)