Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei p10 lite.
#1

Към този момент от към аксесоари за модела е много оскъдно. 
Протектори за екрана няма никакви. Във Вива има само калъфи тип тефтер и прозрачен гръб на Хуауей, който обхваща само ъглите на телефона. За сега взех тефтера та да опазя телефона докато пуснат хубави гръбчета и стъклени протектори.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-04-17, 15:34:20)tonus написа:  Към този момент от към аксесоари за модела е много оскъдно...
На Али се предлагат доста аксесоари за него и на приемлива цена.

 
Цитирай
#3

[Изображение: 857687.jpg]
Ето с този ще карам за сега.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

В Технополис има някакво силиконово гръбче на Селуларлайн. Някой взел ли си го е да сподели стегнато ли стои, покрива ли ръбовете на телефона т.нар. edge функционалност или е като галош.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Взех обхващащият ъглите гръб . На тоя етап е добре, но ми се струва, че до месец-два ще е сдал багажа. Дано Spigen се задействат Big Grin

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#6

Ако говориш за този на Хуауей при него лайсните са оголени. Преди малко ходих в Технопо
лис и там имаше два вида гърбове на Селуларлайн. Мек силиконов за 20 лв и твърд прозрачен от поликарбонат за 25 лв. Взех твърдия и с него тела изглежда страхотно и покрива лайсните изцяло както и надстърча с около 1мм над екрана като го предпазва от контакт с равна повърхност. Наподобява Spigen ultra hybrid на който съм голям фен и се надявам скоро да пуснат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

В Ebay вече има някакви кейсове на Spigen, не знам точно кой модел търситe. Smile
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=m9+...e&_sacat=0

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#8

Ultra hybrid прозрачен.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

В OLX има няколко обяви за силиконови кейсве и стъклени протектори. Но стъклата не стават аз поръчах две различни. Едното беше доста по-малко от дисплея (марка 4smarts360), а другото добре на размер, но не залепна по крайщата. Вероятно най-добре в магазин и да Ви го залепят на място, да е сигурно че стои добре. Някой знае ли дали има покритие на дисплея срещу надраскване? Никъде не се споменава да е с Горила Глас за съжаление....
Цитирай
#10

Нямам опит в пазаруване през ebay или aliexpres от София съм къде да си взема кейс поне на първо време.. Защото с този стъклен панел леко ми е притеснено
Цитирай
#11

Щом си от София отивай направо в "Хуауей Център" - гр. София, ул. Леге №6 тел. +359 2 9950980; +359 2 9950980.
Надявам се, че имат аксесоари за предлаганите телефони. Друг вариант е да си харесаш нещо на първо време от dice.
http://dice.bg/huawei-aksesoari/huawei-s...-aksesoari

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Аз от един подлез в Пловдив си взех кейс , имаше и протектори но не искам протектори.

Много съм доволен, следмалко ще прикача снимки

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#13

С протекторите за екрана ситуацията е трагична. Никъде не мога да намеря обикновен силиконов протектор който да покрива целия екран. Взел съм един стъклен от dice , който не покрива напълно дори светещата част на екрана. Грозна картинка но никъде не намирам информация за екрана дали е горила или обикновен. Ето и малко снимки:
[Изображение: 858734.jpg]
[Изображение: 858737.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#14

Аз ТУК намерих няколко протектора и за телефона и за екрана , не знам до колко са удобни ако някой има такъв нека сподели мнение Smile
Цитирай
#15

Тези за телефона изглеждат като имитации на Spigen. Обикновения протектор за екрана ако го покрива напълно или поне светещата част бих си го поръчал но няма информация.
Ето това ще свърши работа за екрана:
http://www.xtremeguard.com/Huawei-P10-Li...Q7B_577wup

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#16

Някой намери ли читам протектор,който да покрива целия дисплей ?
Цитирай
#17

Ако питаш за стъклен в Технополис видях такъв за 30 лв, но той е от тези които залепват само по краищата и много бързо падат.
[Изображение: 10097198563358.jpg]
Иначе протектора на XtremeGuard от предния ми пост покрива напълно екрана, но излиза към 18$ с шпинга и пристига от 16 до 28 дни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#18

Здравейте взех тази глупост от dicebg за 19лв.Силиконов кейс, който пасва перфектно, но пък стъкления протектор не покрива дисплея и е пълен боклук. Много са парите, но ми трябваше нещо предпазно за първо време. [Изображение: c22e622e95f4aa8c2c6ce0dfcc0b6545.jpg]


Колеги , някой ако знае и може да изпрати линк (ebay,ali и др) с някой стъклен протектор , който да покрива поне целия дисплей ?
Цитирай
#19

На кутията пише, че е Limited cover. От тях взех един хибриден на 4smarts за P10+, но беше гаден на пипане и също не покриваше екрана и го махнах. Сега съм със стъклен пак на 4smarts, не покрива екрана на 100%, но е по-широк от хибридния и е добре като се работи с него.
В Алито има Full cover-и, но бях гледал ревюта на недобре закрепващи се и даже едно на което телефонът започна да не разпознава докосванията по тъча като е с него.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#20

За това , някой нещо ?

http://www.citytel.bg/glass-screen-huawei-p10-lite

ПП : Писах им, не покрива целия дисплей.
Цитирай
#21

Значи ще ти се получи грозната картинка от втората снимка в пост #13.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#22

Вижте тук също има някакви , но не знам до колко покриват целият екран , има също така и калъфи.
Цитирай
#23

Гледам в технополис продават твърди гърбове за 20лв. Някой купувал ли си е такъв твърд гръб да даде отзиви.
Цитирай
#24

Твърдите гърбове от 20 лв. покриват само гърба и ъглите а останалата част от лайсната стои открита. По-горе съм снимал твърдия гръб от 25 лв., който предпазва идеално.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#25

Много оскъдно от към неща за тоя тел, ужас. Един стъклен не мога да си намеря

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)